bugün

Canan’ın erkek versiyonudur.
burada utanmadan, namussuzca bu haysiyetsiz, şerefsizi eleştirenleri akpli olarak sınıflandıran ciddi anlamda provokatörler var. Kendileri de belliki barış atay ile aynı yolda. bunlar atatürk'ü de, Türkiye Cumhuriyeti'ni de gram sevmezler aslında ama ortama gelince bunun gibi yavşakları sempatik gösterme amacıyla ilk hamleleri şudur ki bu da söylediğim gibi karşıt duranları akpli yapmak. Buradan sana sesleniyorum koçum. Ömrüm boyunca akp'ye oy vermedim. Yıllardır da siyasi bir partide görevli olarak bulunmuş bir kişi olarak barış atay gibilerinin selahattin Demirtaş'tan daha tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Keza destekleyenlerin de. En azından selo'nun niyeti belli bu puşt ve bunu savunan sizin gibi ne idüğü belirsiz puştlardan değil.
Solcuların ve kürtçülerin şişirmelere doyamadağı sayısız türk düşmanı balonlardan bir tanesi.
Milletvekilliği ile ilgili, milletin vekilisiniz. Asil olan onlar vekil olan sizsiniz. Dünyada vekaletin bu kadar önemsendiği baş üstünde tutulduğu başka bir ülke yoktur diye güzel bir tespit yapmış eskilerin arka sıradakiler saffet'i yenilerin milletvekili. siyasette böyle enerjisi olan insanlara ihtiyaç var diye düşünüyorum.
Bu adam aşırı samimi be.
iyi ki varsın barış Atay eski oyuncu ve milletvekilidir kendisi tüm güzellikler kendisinin olsun.
Burada adama laf edenler, adamın karşısına çıkıp iki kelime laf etmeden bağırmaya çağırmaya hakaret etmeye başlar. Körü körüne birisine bağlanmış kendisini geliştirmeye ve fikirlere kapalı aciz bir insan topluluğusunuz.
Türklere karşı bir garezi olan adam.Bir de bunu parlatanlar var. Hdpden farkı olmayan biri.
istanbul Arap Alevileri Meclisi üyelerinden Ufuk Sultanoğlu’na meclislerinin kuruluş aşaması ile amacını ve Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Hatay Adayı Barış Atay’ı sorduk.

‘Barış Atay, Arap Alevileri için doğru bir karar’

DEVLET KiMLiĞiMiZi YAŞATMAMIZA OLANAK VERMiYOR

Türkiye’de elbette diğer halklara uygulandığı gibi bir asimilasyon uygulanıyor Araplara karşı ama işin içinde bir de Alevilik var. Arap Alevileri nasıl bir asimilasyona maruz kalıyor?

Kürt Alevileri gibi en başta okullardaki din dersi. Örneğin ben ilk okul ikinci sınıfta okuma yazma öğrendim ve şiddet yoluyla Türkçe öğrendim.

HDP’den oyuncu Barış Atay, Hatay’dan aday gösterildi. Bu konuda ne düşüyorsunuz?

Arap Alevileri neden HDP’yi destekliyor?

Bulunduğumuz süreçte HDP’nin desteklenmesinin en doğru nokta olduğunu düşünüyoruz. Elbette eleştirilerimiz de var. Olası bir durumda AKP yine bir şekilde iktidar olursa da Arap Alevileri her zamanki gibi sokak diyecektir .

https://anfturkce.net/kad...in-dogru-bir-karar-108502
amerikan güdümlü Arap gericilerinden kurtulduğumuz gün sıra Amerikan güdümlü sol gericilere geleceğini çok iyi bildiğinden yavaş yavaş akp çizgisine kayıyor. Hani bir akp kurucusu diyordu ya koltuğu bırakmamak için savaş bile çıkarırlar amerikanın ortadoğu planı için alpay özalanın elini bile öper bu.
evet şaşırtmadı.
sözde halkçı falan ama yine köpek lobisinin tarafında oldu, köpekler zehirleniyor algısını dillendirdi.

türk soludur. şaşırtmadı.
Atatürk düşmanı (tip)siz oyuncu ve milletvekili. Ergen kezoların takip ettiği ve tweetlerini paylaştığı klasik ağlak solcu.
Arka sıradakilerin saffeti. Şuanda tip milletvekili
En büyük vasfı= 5.sınıf dizilerin 7.sınıf figüranı olma.

Hem buna oy vermek hem akp'yi yozlaşmakla suçlamak olmaz.

Kızmayın.
ikiniz de kardeşsiniz.
babala tv'de konuk olduğu programı aralıksız izletmeyi başaran, nasıl konuşacağını iyi bilen, insanları iyi analiz etmiş, toplumun problemlerini bilen bir milletvekilidir. aynı zamanda oyunculuk geçmişi de vardır.

özellikle kendisine şiddet uygulandığı anları anlattığı an, izleyicileri gözyaşına boğmuştur. https://www.youtube.com/watch?v=ItHFe_RsTQc
Babala Tv'de gerçekten güzel konuşan tip partisi milletvekili.
görsel
seyirci:
sayın barış atay size göre pkk terör örgütü müdür net cevap lütfen?

barış atay:
güzel bir soru. Öncelikle bu soruya cevap vermeden önce değinmek istediğim bir kaç husus var, isterseniz önce onlara değinmek istiyorum. geçenlerde markete su almaya gittim. suyun yanıda da bisküvi aldım. neyse yolda yürürken bitane çocuk gözümün içine bakıyordu, dayanamayıp bisküviyi çocuğa verdim. özetle millet aç aç. umarım soruna cevap verebilmişimdir. bir diğer soru lütfen.
ibb adayıdır.

Ed: yalanlanmıştır.