bugün

Bildiğin eksik bu adam.
Oyunculuğunun ne kadar berbat olduğu zaten ortada ve yeterince vurgulanmış. Durdum yere kendini hapse attırma konusunda epey bi başarılı. Ancak bu kez cidden sıçtı batırdı.
Neymiş efendim, teröristlerin istekleri karşılansa kimse ölmezmiş. Katil devletmiş. Ulan, bu teröristler savcıyı rehin almasa kim ölürdü? Savcı vuruluyor devlet katil oluyor. Onu da siktir ettim. Beyni olan insan şunu düşünür. Elinde silahla adliyede savcı rehin alan teröristin istekleri yerine getirilir mi hiç? Ondan sonra önüne gelen adaletini savcı odalarında kendi tayin etsin dimi. Beynini şukuladığım.
sosyal medyada şöyle bir paylaşıma imza atmış oyuncu eskisi, vekil yenisi ;

görsel
sanatçı deniyor ama neyin sanatçısı merak konusu. siyasi görüşü falan bilmem de sanatçılığı nerde anlamadım. evet.
görsel

Erkenekon-Balyoz kumpaslarını desteklediği ve Atatürkçü askerlerimiz içeri atıldığı için sevincini belli ettiği tweetleri vardı geçmişte ve gün geldi siyasete atılmadan aylar önce hepsini sildi.

Atatürk'ü sevmiyor, Atatürkçüleri de sevmiyor.

Beşar Esad, Mihraç Ural gibi bir Arap Nusayrisi olduğu için eylemlerde Alevi kardeşleri ile Atatürkçü rolü kesiyor bazen ama Barış Atay'ın Türkiye Cumhuriyeti'ne, Türklere ve Atatürk'e zerre sevgisi var mıdır siz düşünün artık.

Muhalefet tamamıyla Mezhepçi ve Kürtçü bir yapının eline geçmiş durumda.

Muhalefeti bu Mezhepçi ve Kürtçü yapıdan kurtaramazsak eğer, gelecekte bu insanların istediği kişiler Atatürkçü oldukları iddiasıyla pazarlanacak, hatta buna bile gerek kalmaz, twitter'da sol partiler z kuşağının bayağı ilgisini çekiyor şuan ve acayip örgütleniyorlar.

Gerçi yCH-P'de Atatürkçü olarak pazarlanan ve aslında Atatürk'ten nefret eden Türk Nusayrisi mi yok.

Muharrem ince parti kuracağı esnada bir tek onlar kalacak yCH-P'de değil mi?

Aman diyeyim.

Aman ki ne aman.

Benim hala en çok acıdığım kısım, Atatürk'ü içtenlikle seven, gerçekten seven ama Atatürkçülüğün anlamını bilmeyen ya da sosyalizme sempati duyan ama sosyalizmin anlamını bilmediği için "karşı devrimci sol terörist ideolojileri" destekleyen faşistlerin peşinden giden aciz insanlarımız.

"Ulusalcılar" diyerek Gerçek Atatürkçüleri kast eden ve Atatürk'ü sevmediğini pek çok kez belli etmiş olan Arap Nusayri'sidir.
ben böyle ayar görmemiştim uzun zamandır. adamın hasıymış da haberimiz yokmuş.

--spoiler--
şimdi öncelikle şunu söyleyeyim;
içerdeki 13 kişiden herhangi biri barış atay'dan daha değersiz değil. bugün burada olan basın emekçilerini, muhabir arkadaşlarımızı tenzih ederek söylüyorum, sizin çalıştığınız medya firmalarının patronlarının basiretsizliği olmasaydı bu işler buraya kadar gelmezdi.

Bugün, bu ülkede, eğer iktidar ya da erk insanları hedef gözeterek ya da herhangi bir delil göstermeden canlarının istediği gibi gözaltına alıyorsa, şimdiye kadar hopa'da, roboski'de, reyhanlı'da, odtü'de, armutlu'da, gülsuyu'nda, gazi'de, gezi'de herhangi bir haber yapmadığınız için gözünüzü kapatıp kulaklarınızı tıkadığınız için oldu.

Şu anda herhangi bir şekilde bilgi alınamayan insanlar bu sayede davalara konu oluyorlar, bu sayede ne alcağı belli olmayan davalarla tutsak ediliyorlar.

Ben sadece şunu söyleyeyim; tarih hepinizi yazacak. Ama bugün bu ülkede şimdiye kadar görülmemiş kadar biat kültürüyle yaşayan bütün medya patronlarını affetmeyecek o tarih. Ve ben bu medya patronları adına utanıyorum. Kendileri utanmıyor ama ben utanıyorum gerçekten bu sektörde olan bir insan olarak. Söyleyeceğim iyi hiçbir şey yok onun dışında.

Ha nasıl serbest bırakıldığımızı söyleyelim; sanırım insanlar kendi rızası vardı ya da satıcı değil içiciyiz dediler ki serbest bırakıldılar çünkü bu ülkede tecavüz, uyuşturucu madde kullanımı dışında hiç kimse serbest bırakılmıyor ne yazık ki.
--spoiler--
boş beleş bir cihangir solcusudur ve hdpkk sayesinde meclise girmiştir.

şimdi övmeye devam edebilirsiniz.
sivil terörist.
Götüboklu bir lise dizisinde silik bir rol oynayıp kendini nimetten sayan, aşırı derecede oyuncu, tiyatrocu olduğunu sanıp sözde hayranlarını etkileyeceğini onlara ideoloji aşılayacağını sanan zavallı bölücü şerefsiz bir teröristtir.

iktidara hükümete karşı olacağım derken, okuduğu bir kaç sosyalist devrimci kitabı yanlış yorumlayıp amacın dışına çıkıp tam bir terörist bölücü bir şerefsiz olup böyle saçma sapan ezik bir birey ortaya çıkarmıştır.

Tez vakte gebere.
Ülkenin terör örgütü saydığı örgütlerin destekçisiydi. Hatta twitter profiline bakınca Türkiye'de nasıl yaşıyor, kaçmadı mı diye düşündüm çünkü içeri alınması gerekiyordu. Çok geç kalındı gözaltına alınma kararı. AKP düşmanlığı değil direkt devlet düşmanlığı yapıyordu. AKP diyerek yine yanınıza yancı almaya çalışıyorsunuz bu komik.

Korkmayın akp varken bu tip kişiler asla büyük ceza almayacak. Bırakırlar en fazla 2 ayı var.
Amk bu arka sıradakiler saffet bile muhalefet yapıyor sonra niye ülkede akp var diyorsunuz al işte cevabı bu şahıstır.
bu adami destekleyenin ya aklinda ya vatan sevgisinde bir sorun vardir. bir tek bagirmadigi kaldi korkunc ideolojisini.
Pkk'lı bir peçete mahsulü. Ağır kürtçüdür ve radikal s*lcudur. Söylediği bazı şeyler doğru olsa da, aşırı sol çomarlığından saçmaladığı beyanları da vardır. Her pkk'lı gibi nemrut bir tiptir. Bunu muhalif sanan enayiler, kamer genç'in muhalifliğini hiç görmemişlerdir.
Domuz gibi tipi var zaten. Demirtaş köpeğine methiyeler dizen bir yavru it. Çok kaale almamak lazım. Türk milleti böyle fikri, dini ve beyni kiralık devrim pıtırcıklarını tozlu sayfalara gömerek en büyük cevabı verir.
(bkz: çöp)
''kendisinin rızası vardı'', ''satıcı değilim içiciyim''...

ben daha ne diyim.
sözlerimi bitiriyorum...