bugün

Somalı işçileri tekmeleten, kendisine sarılmak isteyen vatandaşı tokatlayan recep tayyip erdoğan'dan feyiz almıştır.

Erdoğan, bu işleri iyi bilir.

(bkz: ananı da al git)
chp nin eseri. oradan muharrem e %50 oy çıktı. o adam buna güvenerek orada. sizler oy verdiniz. benim vicdanım rahat.
Çomarın laf attığı sahneyi bir güzel kırpmışlar. Orayı da yayınlasınlar da kim ak kim kara belli olsun. Haksızsa zaten kamuoyu gereken vicdan muhasebesini yapar. Kırpıldığına göre Adam kimbilir neler dedi de çıldırttı herifi. Herkes sizin kadar pişkin değil laf yedikçe geviş getirerek ehehe diye sırıtsın.
Sözlük yüzsüzlerinin de her buldukları habere yeni gelin gibi atlamaları ve her şeyden bundan atatürk'e laf çakarım diye ekmek umması şaşırtmamıştır. Bu kadar düştünüz artık.
chp zihniyetinin ülkeye kazandırdığı yeni eserlerden biridir. evet..
Cahil buldun mu kafasını ezeceksin yoksa tepene çıkar.
Gazi Meclisin arka sıralarında kendine yer baksın...
Okul ile Meclisi birbirine karışmamaya özen göstersin.
trakya insanını iyi tanırım. bu çakma che tipli vekil orada dayak yemediğine dua etsin.

hoş, bunlar iyi şeyler değil ama oluyor. sen oraya o sıfatla gidersen, bu tepkileri alırsın.
Hak, hukuk , adalet, demokrasi, insan hakları için mücadele ettiğini sanan fakat ne yazık ki bu değerleri sadece kendi yandaşları için savunan birinden de bu beklenirdi. Her kazada, doğal afette eline mikrofonunu alıp "sizin devletiniz katildir" diyen birinin; eli kanlı terör örgütünün meclisteki versiyonunda bulunması gibi büyük bir çelişkiyi barındırmasına da şaşırmıyorum artık. Kendisine, kendi iç tutarsızlıkları ile uğraşmasını, kin ve nefretini bir kenara bırakmasını tavsiye ediyorum.
akpli il başkanının oğlunun önünde tüm polislerin esas duruşta beklemesinden esinlenmiştir.
orada tren kazasının onlarca mağdurunun yattığını falan unutan tiplerin yeni polemik konusu.
görüntülerde ne vatandaş var ne de üzerine yürüme var. bir tane a haber izleyicisi dalkavuk, barış atay'a küfür etmiş. vatandaşlar herifi parçalayacakken barış atay engellemiş. hdp milletvekillerinin çok sık yaşadığı tacizlerdir bunlar. barış da alışır kısa zamanda.