bugün

görsel

Yapımcılığına Özgür Tari’nin, yapımına Fikri Harika Prodüksiyon’un imza atacağı “Barış Akarsu Merhaba” filmi sete çıkıyor. Merakla beklenen film ekibi bugün okuma provası yaptı.

Barış Akarsu’yu ismail Ege Şaşmaz’ın oynayacağı filmde Aslı Bekiroğlu Akarsu’nun sevgilisini, Şafak Pekdemir yakın arkadaşını, Ebru Nil Aydın annesini, Hüseyin Avni Danyal babasını, Metin Coşkun dedesini, Aslıhan Kapanşahin kız kardeşini, Burak Satıbol yakın arkadaşını Aytaç Uşun ise yakın arkadaşına hayat verecek.

https://www.birsenaltunta...eni-oyuncular/6322/?amp=1
görsel

Afişi.
Ekonomiden anlamadığı gibi müzik ve sinemadan da anlamayan arkadaşlar var aramızda. Barış Akarsu 2007’de öldü. iyi adamdı. Genç gitti. Allah rahmet eylesin!
kadroda genç oyuncular yer alıyor. başroldeki oyuncu barış akarsu'ya tıpa tıp benzemiş. bazen biyografik filmlerde bu kısmı es geçebiliyorlar ama bence çok önemli. fragmanı sevdim. izlememek için hiçbir neden yok.
Bakalım Müslümu gişede geçebilecek mi?
izmir Optimum da bugün izledim.baris akarsu hayranı değildim ama güzel bir film olmuş.
Netflixte şuan izleyebilirsiniz. ismail Ege şaşmaz oynamamış yaşamış. Mimikler, ses tonu, beden dili acayip şekilde benzemiş.

Barış akarsunun yarışmaya ilk katıldığı dönem, parladığı dönem bizim de ilk gençlik dönemlerimizdi rahmetli fırtınalar estirmişti. O yarışmada olduğunda her hafta ekrana kilitliyordu, herkesin MP3 ünde bir iki şarkısı vardı. Mekanı cennet olsun. Özlemişim.
An itibariyle izleyip bitirdiğim film. Vay be hemen hemen şöhreti bulmaya çalışan ünlüler ilk önce bir sefalet yaşamış gerçekten. Saygılı ve efendi bir çocuktu Allah rahmet eylesin. ismail Ege de tam benzetmiş. iyi iş çıkartmış. Bir biyografi filmi.
izlemedim. Bugün fırsat olursa izlerim. Dizisini severek izlemiştim. Öldüğünde üzülmüştüm. Allah rahmet eylesin!
Filmde Şarkılara çok fazla yer vermişler, süreyi doldurma amaçlı gibi çok göze batıyor.
oyuncu kadrosu zirve olsa da sanki biraz eksik gibiydi.
Dayanamam diye yarısında izlemeyi bıraktım.
izlediğim yarısıyla çok üstünkörü geçilmiş bazı sahneler vardı.
Mesela yarışmaya katıldığı süreç biraz daha detaylandırılabilirdi.
Yarışmaya girmesiyle 1. olması bir oldu.
Yine de 2000'lerin yansıtılan ruhunu sevdim.
Güzel bir filmdi.sinemada izlemiştim.