bugün

kelimeleri kifayetsiz bırakan akp lilerin yeni icadıdır.

barzaniye türkiye seninle gurur duyuyor diye slogan atmışlardır.

http://www.ulusalkanal.co...e-grur-duyuyor-h5754.html

edit : bazıları iyi izlesin !

https://www.facebook.com/photo.php?v=411372702262988
Bugün AKP kongresinde atilmis slogan. Barzani kürsüye ciktiktan sonra bir haykiris, bir haykiris türkiye seninle gurur duyuyor diye.

böyle milleti siksen yine bos. amk beyinsizleri.

Edit: video:

http://webtv.hurriyet.com...urur-duyuyor-slogani.aspx
yuh amısına sokayım, barzani denen kürt yahudi ile türkiye niye gurur duysun sınır ötesi operasyon sırasında istihbarat sağlayacam diyip örgüte haber uçurmasından mı, yoksa militanlar kaçabilsin diye peşmergelerini türk ordusunu oyalaması için görevlendirmesinden mi? neyinden gurur duydunuz ey akpli.
her çıkanı alkışlamaya alışanların bok yemesidir. barzani kimdir, nedir desen ağızlarını açıp bakarlar ama ne de olsa başkanları davet etmiş kim olduğunun ne önemi var.
sabit akp li tavrıdır.

lider diye benimsedikleri adam barzani yi kongresine davet edince düşişleri bakanı da amca oğlu diye hem de kürtçe barzani ye hitap edince bunlara da barzani ile gurur duymak kalıyor.
aksini yapsa tu kaka itaatsiz olacak, vicdan azabı duyacak, tayyibime yaraşır seçmen olamadım diye belki de bunalımlara girecek.
barzani tüm pkk yı kucağında besliyor onları koruyup kolluyor gözetiyor yaralılarını tedavi ediyor, ne gam.
bir avuç yağdanlıktır. yoksa halkımızın büyük bir çoğunluğu kürt yahudi barzani isimli pejmurde peşmerge ile gurur filan duymaz. belki belki suratına tükürür. o da tükürüğüne acımazsa.
bir tane gururlu insan çıkmaz mı şu akp'den... merak uyandırır.
insanların aklı-vicdanı-ahlakı esir alınınca ortaya çıkan durum.
güneydoğu'da can veren türk askerine saygısı olmayan insanlardır. barzani'nin bölgede pkk'yı koruduğunu bilmeyen mi var?
ordu-vatan düşmanı insanlar yaptığı için bunu,yadırgamak yersiz.* *
teröristle pazarlık yapan hükümetten gurur duyan akp'liler olduğu için, şahsımı şaşırtmamış olanlardır.
akp'lilerin ne kadar bilinçsiz olduğunun kanıtı olan tezahürattır.

terörün bizzat hamiliğini üstlenmiş,ırak'ın bölünmesi ve kuzeyinde kürt görünümlü kukla bir devletin kurulması için uğraşan ve daha da önemlisi bu kurulmak istenen kukla devletin sınırlarını genişletip türkiyenin g.doğudaki topraklarına da göz diken bir soysuzla gurur duymak için ya vatan haini olmak lazım ya da su katılmamış bir embesil.

vatan haini demeye dilim varmıyor haliyle geriye 2.şık kalıyor.
"Kendi özgürlükleri için mücadele eden tüm güçleri destekliyoruz" herkesi cümlesiyle gururu tavan yapmış akapelidir. bizde sizle gurur duyuyoruz la. bir insan aynı kongrede hem şehitler için ağlama hemde pkk hamisini bağrına basma iki yüzlülüğünü nasıl gösterir bize gösterdiniz. yürüyün lem.
hayatımda ilk kez bu ülke vatandaşı olmaktan utandım. barzaniyle gurur duyacak kadar küçülmüş haysiyetsiz onursuz olmuş bu topluluğa ağız dolusu küfürlerde savursam boş. benliğini kaybetmiş bu insanlar türkiye devleti vatandaşı olamaz,olmamalı eğer onlar türkiye cumhuriyeti vatandaşı ise sanırım atalarımın kurduğu bu ülkedeki azınlık artık benim gerçekten kafam karıştı kendimden şüphe eder oldum.
görüldüğü yerde öldürülmesi gereken teroristi davet edip, onu alkışlayan zihniyettir akp. pkknın en büyük destekçisi 10 sene içinde ülkemizde alkışlanılan adam hale getirildi. hala akpye oy atan insanın ben zekasından, beyninin varlığından bile şüphe ederim.
barzani seninle gurur duyuyoruz yerine türkiye seninle gurur duyuyor diyerek hepimizi zan altında bırakan kişilerdir.
tekzip:ben gurur duymuyorum, hatta nefret ediyorum; böyle bil barzani!
ayrıca bir insan niye kendisiyle alakalı olmayan biriyle gurur duyar ki? prens harry gelse türkiye seninle gurur duyuyor diyecekler miydi acaba?
21 entry oluyor bununla birlikte, ama bir tek savunanı çıkmamış...

eee, hani nerede sözlükteki akepe'liler, biriniz de çıkıp savunun lan, biriniz de çıkın "evet öyle bağırdık çünkü eşeğin zikinden dolayı" diye saçmalayın amk. ama o da yok...

zira savunacak, savunulacak bir şey yok.

işte bu bir göt oluştur, göt olmakla kalmayıp yok oluştur.

akp yakında kendi kendini imha edecektir. belki yarın, belki yarından da yakın...

akp'nin her bokunu savunup bunu savunmayanların görmezden gelenlerin de ta amk...
Amk beyinsizler.

Onur konuğu barzani olan bir partinin yöneticileride sempatizanlarıda şerefsizdir.
akp gençliği, delikanlı delikanlı şehidinin hesabını soracağı kana ve ihanete bulanmış itleri, partizan partizan bir hamasetsizlikle, sözüm ona gurur içinde alkışlıyor.
sözün bittiği yer...

bitti..

finito..

the end..

ben de pes ediyorum arkadaş..pes amına koyayım..örgütlü cehalet bi ülkenin bir toplumun başına gelen harbiden de en fena şeymiş...

ne yapsan olmuyor...

işin üzücü yanı, orda bu sloganları atanlar 3-5 kişi diyemiyorsun..biliyorsun ki bu ülkede çoğunluklar..

ulan o gurur duyduğunuz herif sizin evlatlarınızı hergün katledenleri koruyor besliyor..tüh suratınıza.
koyun olduklarını her türlü belli eden akp lilerdir.şehitlerimizin kemikleri sızlatanları ve bu müptezellere oy verenleri allaha havale ediyorum.
ampul beyinlilerin vatan haini ve pkk yandaşı olduklarını alenen ortaya çıkartmış olan sloganlarıdır.
barzani ile kim gurur duyar?

kendi aşireti, bilimum kürtler ve barzani tarafından beslenen-büyütülenler...

e akp'de bir yerde barzani'nin partisi değil mi? partide "barzani kontenjanı" diye bir şey var...barzani'nin akepe'ye emekleri yadsınamaz.
(bkz: barzani nin el koyduğu saddam dolarları)

barzani için bağırmayacaklar da atatürk için mi bağıracaklar?

bırakın canım siz de.

barzani size de milyonlarca dolar coşsa siz de bağırırsınız...
"dağdaki çobanın oyuyla benim oyum neden eşit" denildiğinde kızılmaması gerektiğini anlamamızı sağlamış güruhtur.

aysun kayacı bile haklı çıktı ya la...
görsel