1. 1.
    çağlayan adliyesine dhkp-c terör örgütü militanlarının yaptığı rehine alma baskınında savcıyı sağ kurtarmak için elinden geleni yapan istanbul baro başkanını, her allahın günü zavallı muhtarları kaçak sarayında toplayıp ettiği tarafsızlık yeminini paspas gibi çiğeneyerek kafa ütüleyici siyasi propaganda ile manevi baskı yapan ve bu arada her nedense "Eyyy baro başkanı sen de teröristlerle görüştün hangi neticeyi aldın? Hani sözün çok dinleniyordu, savcıyı koruyamadın" diye akıl almaz bir lafla suçlayan c.başkanı r.t. erdoğan'ın sanısıdır.

    baro başkanının sözünün çok dinlendiği sanısı ise, ayrı bir psikolojik tahlile muhtaçtır. şu var ki, baro başkanı kimi dinlemediğini verdiği cevapla çok iyi kanıtlamıştır. kendisi rte'nin anlamsız suçlamasına "Eyy Cumhurbaşkanı ben de yüzde 67 oy aldım” diyerek kapak olacak bir yanıt vererek tiye almıştır. öyle lafa böyle cevap !

    terörle mücadele ve bu tür olaylarda teröristlerle müzakere etmek terörle mücadele şubesinin görevidir. yapılan başarısız operasyonlardan elbette ki sadece iktidar sorumludur. ama onlar her zaman yaptıkları gibi saçma tavırlarla hep günah keçisi yaratarak sorumluluktan kaçma taktikleri izliyorlar. türkiye böyle bir psikolojik zulmü hak edecek ve sineye çekecek kadar basit bir ülke olamaz.
    ... zarbut