bugün

Diziyi çok izlemedim ama o da benim gibi meme sever bir abimiz.
Kezbanlara hak ettiği muameleyi yapan, adamlığın kitabını (bkz: playbook) yazmış (bkz: brocode)’a sonuna kadar bağlı bir ağabeyimizdir. Erkek camiasında sayılır sevilir parti kursa oy verilir.
görsel
dizi tarihinin en kafa ve komik insanı. ama dizi 2020 tarihinde çıksaydı, sjw'ler tarafından kadın düşmanı ilan edilir ve dizi 1 sezon bile süremeden iptal edilirdi, o da ayrı bir konu.
i wish i could see her naked
and down on all fours.
Her zaman takım ve klasik giyinen bir insan olarak diziye başladığımda doğal olarak kendimi en yakın bulduğum karakter oldu.

Now give me high five Barney ! Yeah it is gonna be like this legen wait for it dary ! Legendary !

Bu arada canlandıran oyuncu gerçekten çok başarılıdır. Bir eşcinsel olarak kadın düşkünü birini bu denli doğal canlandırması olayın özeti.
bakıldığı zaman dizideki en temiz en masum karakter o olabilir. kendine bir hedef koyup yapıyor. yaptığı her şeyin bir sebebi var. seviyoruz kısaca.
bir how I met your mother efsanesi. Neil Patrick Harris'in gerçekte gay olduğunu düşürsek gerçekten efsane oynamıştır karakterini.
iş çıkışı bir barda kendisiyle iki tek atmayı çok istediğim şahsiyet.
günün yorgunluğunu almakla kalmaz üstüne bir de üç günlük enerjiyi damardan verirdi herhalde.
Suit up....
müthiş kurgulanmış bir how i met your mother karakteri. Çocukluk travmalarının böyle bi kişiliğe sahip olmasındaki etkisi yadsınamaz.
kariyer sahibi bir usta.
Daha film ve dizi arasındaki farkı bilmeyenler tarafından eleştirilen dizi karakteri. Diziyi doğru düzgün izleyince çocukluğunda yaşadığı olaylar sonucu o karakterin çıktığı anlaşılıyor. Pek belli etmez ama sevdiği insanlara çok değer verir. Son dönemdeki insanlar gibi bir tek kendini önemsemez yani. (Bugün de insanlığa çaktım çok şükür.)
How i met your mother izleyicilerini büyüleyen karakter. Tam bir bad guy olduğunu iddia etse de 'the robin' taktiği ile gönül tahtlarında yerini almıştır.

Gay olup bu kadar iyi şekilde çapkın birini canlandırmak benim için beceri isteyen bir performanstır.

Son sezondaki hassasiyeti ilk sezonlardaki iğrençliklerinin geri plana atılmasına neden olmuştur.

' Legen wait for it dary ' biridir.
(bkz: charlie harper) ın olduğu yerde ona anca sakilik yapacak karakterdir.
it's gonna be legend wait for it daryy!!!
vallahi barney stinson ı özledik.
bir hangover fixer elixir yapsa da içsek...

görsel

görsel

görsel
küreselci bir karakterdir. gerçek hayatta gay olması da bunu taçlandırmaktadır.
(bkz: suit up)
Gerçek hayatta gay olması epey büyük bir ironidir. Gel gelelim ki gerçek olmayan hayatta mükemmel bir dizi karakteri.
gerçekte gay olmasına rağmen rolünün hakkını vermiş iyi oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.
kendisi her türk erkeğinin özendiği bir karakterdir. kız ayarlamak için yaptığı taktikler çok komiktir. hatta bir bölümde bir tane esmer kadından hoşlanmıştı. o kadına anlatmaya başladı . çok gülmüştüm lan.