1. 1.
  yaptım bu hayvanlığı. barın en dibindeki masaya oturduk. sadece birer birayla saatlerce oturup kaldık. muhabbet ederken yalandan bir dudağının kenarından öpeyim dedim. tepkisine göre ya geri çekilicem ya da daha beter ileri gidicem. kızı öptüğüm saniye daha bir yaklaştı, içime içime girdi. sanki niye bu kadar bekledin der gibiydi. öpüşme tüm şehvetiyle sürerken ellerim de rahat durmuyordu. yine tepkisine göre kendi yapacağımı ayarlamanın derdindeyim. dekolte giyinmişti. güzel memelerine sadece dokunmak yetmiyordu. önce boynuna sonra daha aşağıya indi dudaklarım. en sonunda çatala gömdüm kafamı. o da başımı iyice bastırıyordu. hoşlandığı belliydi. dakikalarca kafamı çıkarmadım memelerinden. dünya umrumda değil. millet bize bakıyor mu bakmıyor mu hiç umursamıyorum. kalkma zamanı geldiğinde hesabı ödeyip kalktık. iki bira ne tutacaktı ki zaten.

  şimdi düşünüyorum da bu işi yaparken güzel ama etrafa verdiğim görüntü kirliliği aklıma geldikçe kendimden utanıyorum. böyle bir hayvanlık olamaz. ha yine olsa yine yaparım ayrı konu.
  2 -24 ... dakandaz
 2. 2.
  (bkz: ziyaaa)
  5 ... necrone
 3. 3.
  yüzde yüz gerçek olaydır. eksiği yok fazlası var. kız bir yahudi kızıydı ayrıca. özledim lan.
  2 -3 ... dakandaz
 4. 4.
  Tam memelere yumuluyordum ki: omuzumda bir el dürtüğünde anın gerçekliğine geri döndüm.. Beyfendi Mekanı kapatıyoruz. Çok sarhoşsanız eğer kapının önüne taksi çağırabiliriz.

  Ama ben memmelere yum..

  Beyfendi si...olup gider misiniz.
  10 -1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 5. 5.
  Ben de yaptım bi kere istanbul 'da - bardan attılar -bi daa yapmadım. Ama o gece çok içmiştik.

  Yapmayın toplum içinde böyle rezillikler.
  1 -1 ... paganviodio
 6. 6.
  Siz yapmayın. Hele beceremeyecekseniz bulaşmayın.
  ... dakandaz
 7. 7.
  yurdum insanının bir numaralı sorunu mekansızlıktır.
  -1 ... monk of monkmountain
 8. 8.
  Ne tatlıdır. Imhhh.
  -1 ... dakandaz
 9. 9.
  Memelere takılmadım. 2 bira ne edere takıldım. En düşük bira barlarda 13-15 tl arası değişiyor. 26 tl az para mı? Memeden daha önemli şey bu.
  ... takver