1. 1.
  Bu bi kaç sene mumkun olmayacak gibi gorunen olaydir eger barca li oyuncular futboldan sıkılmazlar ise..

  Yenmenin yolu ise o forvet hattini durdurmak değil barcelonaya daha çok gol atabilmek olacagini dusunuyorum ama oyle bir forvet hattida dunyada yok.

  O zaman chelsea otobusu gibi bişey lazim.
  -1 ... safajanka
 2. 2.
  ispanya liginde bile 4 kere yenildiğine göre çoktan çözülmüş formül. abartmayn lan. bayern tam kadro çıksa kupayı bayern kaldıracaktı.
  1 -3 ... inderex
 3. 3.
  bir ara bayern bug bulmuştu sanırsam , onlara sormak gerek.
  ... gravat
 4. 4.
  bunu mourinho real madridde ilen bulmuştu. pepe'yi ön liberoya koy, ölümüne pres yapıp pas trafiğini kes.

  ama bunu anlaması için önce barçadan 5 yemesi gerekiyordu.

  (bkz: 29 kasım 2010 fc barcelona real madrid maçı)
  1 ... cifthasekipasa
 5. 5.
  4-6-0 oynayıpta messiye 3 neymara 2 kişi pres yapıpta iniestanın pas trafigini keserseniz bir kişi ile orta sahadan takım halinde hucuma kalkarsanız barcelonayı rahatca yenebilirsiniz.
  2 ... felaketsin batuhan
 6. 6.
  Update gelmiş formüldür.Bayern ve real ortaklaşa bu kodu kırmıştı ve 2-3 yıldır güncelleme gelmiyordu barçaya.artık yeni bir formul bulmalarının zamanı gelmiş diyebiliriz zira bu yıl ikisine de basarak gelmiştir bu noktaya.
  ... 10610
 7. 7.
  Bunaltıcı pas trafiğini yeteri kadar kesmeyi başarabilirseniz eğer, hücumdaki etkinliğinizi gösterebiliyorsunuz demektir. Hücum hattı biraz da becerikli oldu muydu, yenemeseniz bile berabere kalabilirsiniz. (bkz: Azimle sıçmak)
  1 ... nokwey
 8. 8.
  Messi, neymar ve iniesta. Bu üçünü kilitleyebildiğin taktirde gerisinde bir şey yok. Topunu oyna ileride. Mesela bugun juve kilitleyebildiği kadar neymar ile messiyi kilitledi, bunu yapamadiği zamanda hem golu yedi hem de kendi sahasina kilitlendi.
  Sonuç olarak (bkz: kilitlenmek) gibi bisey oldu nedense.
  ... inzaghigi
 9. 9.
  Araya giden topları kesmektir. Hatta sadece messi'ye giden topları kesin yeter.
  2 ... because iam batman
 10. 10.
  Bayern ve realin furyası geçti. Messi neymar suarez üçlüsü tartışmasız dünyanın en iyi hücum üçlüsü keza orta sahasıda öyle. Barcelona bir ekoldür futbolcularının büyük bölümü öz kaynaktır la masia kapanmadığı sürece barca futbol piyasasında vitrinden düşmez
  4 ... bafitimcigomis