bugün

altan tanrıkulu'nun muhteşem görüşüdür. tespitine göre uefa, son zamanlarda fenerbahçe'nin barcelona'yı çok zorlayacağaını gördüğü için fenerbahçe'yi şampiyonlar liginden men etmiş. ne içti acaba?
altan tanrıkulu'nun futbolda şike soruşturması ile ilgili yaptığı açıklamadır.

--spoiler--
"fenerbahçe barcelona'yı zorlar duruma gelmişti, bu yüzden dünyada da önü kesilmek istendi."
--spoiler--

adam resmen kendisini narkotiğe ihbar etmiş.
' afedersiniz, rica etsem beni gıdıklayabilir misiniz ? ' sorusunu yöneltme isteği uyandıran iddia. tamam, fenerbahçe son iki senede gerçekten iyi futbol oynadı ama o kadar değil.
evet barcelona'da zaten uefa'nın emmisinin oğlu olur.
--spoiler--
asdasjdlşkajsşlkdjaskjdklşasjlşdjasşlkjdklasjlşkdjaskşljlkdjaslşkjşdajsşlkdjasşlkjdlşkasşdjasşlkjdklasjşldkjaslkdjaskjdakl
--spoiler--

feci güldürücü söylem. fenerbahçe'ye saygısızlık etmek istemem ama hassiktir be rıfat abi.
eminim, uefa'ya şikayet eden de barcelona'Dir zaten. bütün bunlar gökhan gönül'ü ucuza almak için.
altan kaç kere dedim sen içme, yaramıyor sana kardeşim...
(bkz: fenerbahçe barcelona yı zorlar duruma gelmişti)
- (muhabir zeynel) altan bey siz fenerbahçenin şampiyonlar ligine alınmamasını nasıl değerlendirirsiniz?
- barcelona yı zorlayacağı için fb nin önü kesildi.
- (muhabir zeynel) heeee öyle mi? benimde teyzemin sakallarını eniştem çok beğendiği için mini etekle kaveye gitti. denilesi durumdur.
akıl sınırlarını zorlayan bir cümle kurmuş kendileri.
-bu memlekette iki kişinin önü kesildi
+kim abi onlar
+bülent ersoy ve fenerbahçe
(hemen eksi vermeyin ben de fenerliyim ama bu espiriyi yapmadan duramadım.)
tamam başlık çok abartı, kabul. lakin biz fenerbahçeliler olarak aziz yıldırım'ı şundan sevdik: başaramasa da, bize bir dünya kulübü olduğunu hissettirdi, türkiye'de lider olmasa da, fenerbahçe lidermiş gibi davrandı. misal, ligdeki kulüp başkanları toplandı, aziz, ikinci başkanını yolladı. işte biz bu ihtiyacımız olan kibri sevdik.
(bkz: yaramıyorsa içmeyin oğlum)
(bkz: metamfetamin)

çok zararlı bir şey hacı. bi bak oku neler yaptırıyor adama. bir örneği de bu.

--spoiler--
hay amina koyim. uzun zamandır böyle gülmemiştim.
--spoiler--
sarhoş bir kişiden çıkabilecek kadar saçma bir tespittir.
amcanın önce mavi ekranı gelmiş bu çok aşikar. adamların 6-7 attığı takımla bile başa baş oynar fenerbahçe, bu adam neyin kafasıyla yaşıyor acaba.
(bkz: bono kahkahayı bastı)
böyle spor yazarlarının olduğu bir ülkede spor gazetesi almak kadar ahmakça bir şey olamaz.

birazcık kafası çalışsaydı bu tarz bir açıklama yapar mıydı acaba.
duyumlara göre sandro rossell ( barça başkanı ) ile platini ortaklaşa helikopter ihalesine gireceklermiş. hep oyun bunlar komplo.
(bkz: manchester ı zorlayacağı için buca nın önü kesildi)
demek ki fener i uefa ya gs değil barca ispiyon etmiştir. vay barca vay...
aylardır huzursuz olan meessi yi uefa avrupa yılın futbolcusu ödül töreninde rahatlamış görmüştüm. demek ki sebebi buymuş.
demek gökhan gönül'ü alamayınca barcelona bu çirkefliği yapmış.
(bkz: alternatif zaytung haberleri)

--spoiler--
ntv spor'un konuya getireceği yorum merakla bekleniyor.
--spoiler--
altan tanrıkulunun söylediği sözün bazı bukalemunların oturma organları tarafından çarpıtılmış şeklidir.

adam fb çok büyük bir spor kulübü oldu bir çok branşta avrupada kupa kovalıyor bu avrupanında pek işine gelmiyor bir türk kulübünün bu kadar yükselmesinden rahatsızlar mealinden bir yorum yaptı katılırsın katılmazsın o ayrı ama işin barcelonayla uzaktan yakından alakası yok.
(bkz: Bülent Ersoy dünya çapında yıldız olacaktı) onunda önünü kestiler *