bugün

(bkz: katy perry kate upton ve nadide sultan)
(bkz: 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı)

Böyle zayıf takımları şampiyonlar ligine almayacaksın.
BARCELONAYA KENDI EVIMIZDE 3 TANE CAKMISLIGIMIZ VARDIR. ZATEN ONDAN SONRA IPNELER MESSIYI FALAN BULDULAR ALTYAPIYA!
yanlış karşlıştırmadır efendim. beşiktaş'ın hiçbir zaman kendi liginin barcelona'sı, bayern münich'i olma gayesi olmamıştır. beşiktaş; ispanya'nın atletic bilbao'su, almanya'nın borussia dortmund'u st pauli'sidir, italya'nın livornosu, ingiltere'nin liverpool'udur.
Tek ortak yönleri baş harflerinin 'b' harfi olmasından kaynaklanır.
3 ü dde liginde en çok 11 oynayan genç topçuları yetiştirir ancak beşiktaş çok tecrübesizdir.
üçününde basketbol şubesi bulunmaktadır.
messi, Beckenbauer, takoz recep

okuması bile güldürüyor arkadaş. yan yana nasıl geldi bu 3 takım.
üç kulüpte de alman futbolcu oynamıştır.

edit: emmo uyardı, schuster fc barcelona' da oynamış. teşekkür ettim.
barcelona ve bayern munih sistem ve oyun açısından istikrarlı, beşiktaş istikrarsızdır.
Bmw, Mercedes ve Tofaş üçlemesi ile esdegerdir.
Üçlü turnuva yapsalarda bir kamyon çekirdek yesek diye düşündüğüm üçlü.

Ayrıca, Kuruluş olarak iki futbol kulübü ile bir jimnastik kulübünden oluşan üçlüdür.
3 lu bi gruba alinsalar bjk averaj takimi olacaktir. Bu durum sadece bjk icin gecerli olmamakla birlikte tum turk takimlari icin ayni sey soylenebilir.
köklü futbol kulüpleri ve güçlü gelenekleri olan futbol kulüpleridir. (#23413836) deki kıyaslamada yazı yazan arkadaşa sormak lazım, kendi tuttuğu takımı kendi takozlarıyla mı hatırlıyor acaba? kaldı ki recep çetin hakkında çok kara propaganda yapılmasına rağmen uzun yıllar milli takım ve beşiktaş ta banko stoper oynamış, ufak boyuyla 1.98 lik santrafora kafa topu aldırmamış; top tekniği sınırlı ama önemli ve istisna bir futbolcudur. messi recep'le recep'in futbol oynadığı şartlarda karşılaşsa neler olurdu bilmiyorum, kaldı ki barcelona inönü'ye gelmiş, beşiktaş üç tane boruyu döşeyip göndermiştir kendilerini. akıllı başlı olun azıcık.

http://tr.wikipedia.org/w...rupa_kupalar%C4%B1_tarihi