bugün

senee çocukluk-aptallık:
bir kere benim hiç ken'im olmadı, çok şükür işaret parmagı ile orta parmaktan oluşan (diger parmaklar arkada birleşmek üzere)karizmatik adamım barbie'mi tatmin etmeye hep yetti. gene günlerden bir gün barbie benden izin aldı: ''annecigim partiye gidebilir miyim?'' tamam dedim, kızım dedim dikkat et, erkeklerle fingirdeme kız kıza portakal suyu için dedim. ''temam'' dedi gitti partiye.
-parti-
parmak adam yavaş yavaş barbie'nin yanına gelir. bir de kendinden emin bir yürüyüşü vardır, of sormayın.
p.a-bir içkiye ne dersin bebek?
b-hihi olur
barbie'nin arkadaşı (ki sadece dış sesten ibaret)-ayşe (evet adı ayşe)annen portakal suyu içmeni söylememiş miydi?
b- sus sen be!
p.a-evime gelmeye ne dersin?
b- bilmem ki?
eve giderler sevişirler sevişirler. ayşe uyanır aglar. annesinin yanına gider, ''anne ben cehenneme gidecegim'' der. * annesi, ki burada emsalsiz, günahsız ve örnek kişi olarak ben oluyorum, ayşe'yi bir güzel sarmalar, başına da bir çapıt baglar (az once o partideyken dikmiştir yeni bir fistan- cidden de dikmişimdir), ''tamam kızım namusun temizlendi'' der ve ayşe'yi yatagına yatırır.

çocukluk? bu ne biçim çocukluk ba.
ismininde barbie nur olarak değiştirilmesi muhtemel durum.
alttan açıp üstten kapama hareketinin çocuklara öğretilmesi konusunda atılmış büyük bir adımdır.
adı rabia olarak değiştirilmesi gereken bebek.
kendi tercihi olduğundan saygı duymamız gereken olaydır.
cübbeli ahmet hoca'nın da bebeği çıkması ile devam edecek olaydır ..

(bkz: cübbeli ahmet hoca tatil de)
action man 'in de sakal bırakmasıyla birbirlerini tamamlayacaklarını düşündüğüm oyuncak hikayesi..
barbie nin imana gelmesi gibin bişi olsa gerek.
(bkz: namaz kılan barbie)
kapitalizmin küçük bir özetidir. kapitalizm gerekirse para uğruna kendisini de kötüler, bu böyledir. ancak buradan yola çıkıp müslümanlara laf atma çabası gerçekten ilginç, ürünü yapanlar kapitalistler, ürünün hedef kesimi müslümanlar, suçlu müslümanlar, ilginç gerçekten. kaldı ki müslümanlık insanın kendisiyle ilgili bir durumdur, ister barbie bebek alır, ister rocco'nın biblosunu, baş örtüsüne inanan herkes melek mi, eğer öyleyse eleştirmen anlamsız, değilse suçlaman, mantık süzgeçlerini kontrol edelim, tıkanıklık olmasın lütfen.
(bkz: cinselliği ölen barbieler)
(#620212)
30 iş günü sonunda ülkenin herhangibir vatandaşı çalışmasının bedeli olan ücretini almıştır... cok yorulmuştur,eziyet cekmiştir, kendini zorlamıştır, sıcakla hayatla savaşarak kazanmıştır... bir aylık çalışmasının karşılığıdır, helalidir...

sayın arkadaşlar bu adam bu kadar eziyet cekiyo para kazanıyor nereye harcayacağını sana mı soracak? isterse başörtülü bebek alır? isterse fabrikasını,,, sanane arkadaşım.

ne biçim memlekette yaşıyoruz yaa...bu mudur eşitlik... kendi kazanıyo kendi eziyet cekiyo başkasının ağzında kasandığı paraların lafı dönüyo.... tamam zenginin parası züğürtün cenesini yorarmış da, zenginde değilki adam...

cıkarın at gözlüğünüzü, bırakın isteyen istediği gibi yaşasın, yada * gidin *
(bkz: zorla kibarlık)
erkek arkadaşı ken'in akp'ye üye olmasından sonra gerçekleşmiş durumdur.