bugün

Sevimsiz. Beyaz türk. Eski CHP kafasında bir cisim.
karaktersiz, bölücü, vatan haini, başka bir ülkede olsa 7 seceresi mimlenecekken ülkede bir takım karaktersizler tarafından kaale alınan götveren terzi yamağı.
Sevmediği insanlara polyester giyiyorsun, seni gidi polyester diye hakaret eden insan.

Ek bilgi : Polyester dünyadaki en dandik kumaştır.
yanlış söylediği tek bir demeç okumadım, dinlemedim.
iblisin vücut bulmuş haline barbar denir.

Açık ve net evet.
Kendisine sorulan vatansever misiniz sorusunu, hayır vatanperverim diye cevaplayan kişi!

Neden, ne farkı var denilince, insan sevdiğini sikiyo ayol demiştir.
bazı insanlar var gerçekten Bilgi sahibi...

okumuş, gezmiş, izlemiş...

Fakat bunu fikre dökerken sıkıntı yaşıyorlar.

Barbaros Şansal’da onlardan biri...

Bir fikir beyan ederken karşı tarafa “lan doğru He” demeye çalışmıyor, tahrik ediyor.

Bu mükemmel bir cümleyi getirip getirip karşı tarafın validesine sövmek gibi oluyor.
Hem terzi hem de dilini tutamayan filozoftur.
Sivri dilli olduğu doğru olsa da, işin temelinde, isyanca bir hüzün barındırdığı için tepki almıştır.
Ben bu adamı çok yanlış tanımışım, daha doğrusu bana yazık kimedyada şımarık diye gösterilen Barbaros Şansal imajını elemeden kabul etmişim. Sandığımın çok farklı biriymiş.vatanperver insan işte böyle olur. Ha tabi bizim millet doğru söyleyeni dokuz köyden kovar, her türlü fobisi vardır başkasını sevemez de ondan işte böyle insanlara muhtelif şiddet uygulama yoluma gider. Katarsis videosu şahane gerçekten.
https://youtu.be/dynNQV2Ar1U
adam tam monşer, tam istanbul beyefendisi, tam entelektüel. Benim diyen adamı donunda sallar. Türkiye’de zike sürülecek aklı olan 3-5 kişiden biri.
Hayatını doğruları üzerine inşa etmiş güzel insan. Burada çoğu haraketleri yüzüne dahi etseniz alınmayacak kadar olgun bir insandır. Yıllar boyunca yaşadıklarını herhangi birisi yaşasa kim bilir ne hale gelecekken kendisi ülkesini ve insanlarını hala sevmektedir. Bazı insanlarca kendisine vatan haini sıfatları kullanılmakta fakat o ülkesini her daim seven insanlardan birisidir tartışmasız. Vatansever değildir vatanperverdir.
Aklınca bizbize yeteriz kampanyasıyla dalga geçmeye çalışmış totoş.

Sen kimsin ki ümmetin lideri 7 aylık maaşını halka bağışlamışken bir elinde halkı sömürerek kazandığın paralar diğer elinle nah çekiyorsun, devlet acilen bu Totoşun mal varlığına el koymalı.
görsel
Komşunun bahçesinden erik çalan piç profili evet.
tam bir kültür abidesi. donanımlı bir insan. 4 büyük kitabı da bitirmiş bu arada.
görsel
Adam "inşallah yiyecek bir şey bulamazsınız" diye doğa katillerine, ağaç düşmanlarına, müteahhitlere ve açgözlülere; dolaylı yoldan da bunlara bu yetkiyi veren halka beddua etti..

Bedduası tutmuş görünüyor ki ülke enflasyona bağlı yoksullaşmadan kırılıyor, bu gidişle yiyecek bir şey bulamayacağız çünkü raflar bomboş olacak küresel ambargo altında ezilen ülkelerden beter olacağız.
5 yıl önce ettiği bedduası tutan ünlü.

bokumuzda boğuluyoruz barbo reis.
An itibarı ile clubhouse'da konuşan terzi yamağı.
6 yıl önce bedduası tutan ünlü kişilik.

arada yaş da yanıyor ama.
barboros şansal'a gidip özür dileyecek hale daha gelmedik. şu an en iyi günlerimiz. bekleyin, yerel seçimleri ve sonrasını...

https://www.youtube.com/shorts/_IMFa7AW-WI

adam diyor ki...
vartolu özer ile çok sıkı fıkı olan zatı muhterem ve muhteşem keko.

beğenirdim eskiden barbaros'u ama vartolu özer sığırı ile muhabbet nedir allah'ını seversen, adam süzme sığır.
güncel Önemli Başlıklar