1. 1.
    ben hainim demek yerine, ülkesine hakaret yağdıran insanı savunarak bunu belirtme biçimidir.

edit: kronikler eksiye başladı asıl çomar sizlersiniz.
    Edit2: Havaalanında atılan yumruklar tüm ülkede patlamış, bırakın bu Çakma Hümanist ayaklarını lütfen.
    9 -33 ... haydigelgidelim
  2. 2.
    abdullah öcalanın savunulduğu bir ülkede gayet normal bir insandır..

ben de her sinirlendiğimde bokunuzda boğulun diyorum..

başka bir izahatten anlıyor musunuz ki?
    9 -4 ... maniacdepressive
  3. 3.
    barbaros şansal' ı eleştirebilirsiniz ama linç edemezsiniz . kimsenin bir insanı tartaklayıp dövme hakkı yok . en fazla kınarsınız olur biter. çok mu anlaşılmaz bir şey bu?

ayrıca insanların şaşkınlığı memleket yıkılsa sesi çıkmayanların barbaros şansal hassasiyetine.

niye derdimizi anlatamıyoruz ki niye?
    7 -3 ... nadia nadia
  4. 4.
    Barbaros un son paylaşımında ifade etmek istediği su olay fikir kelime vs yalan deyin Yarın gidip comar genclik kollarına kayıt yaptıracağım. Üslubu her ne kadar sert olsa da barbaros denen adam dibine kadar doğruyu söyledi. Bok içinde yüzüyoruz bok.
    5 -4 ... ecinni
  5. 5.
    bu adama yapılanlar kanı bozukları derinden etkiledi.
    2 -3 ... lcs2
  6. 6.
    Barbaros şansalın yaptığı şeyin savunulacak bir tarafı yok. Sen kimsin de insanlara böyle hitap edebiliyorsun, bu düşünce özgürlüğü değil insanları alalen aşağılamaktır. Bunun cezası varsa da çekmelidir.

Ama burası önemli, sana ana avrat sövse bile sen adaleti kendin tecelli etmeye kalkarsan, bu seni de suçlu yapar. Onun davranışını normalleştirmiş olursun. Dayak atmak, birisine karşı fiziksel saldırıda bulunmak suçtur. Bu yaptığın hareketi de meşrulaştırmaya çalışırsan anarşiyi körüklemiş olursun.

Benim gözümde, bunu yapan kişi en az barbaros şansal kadar zavallıdır.
    3 ... leylunehar
  7. 7.
    barbaros şansal' ın söylediklerini savunmayan, söylediklerinin cezasını elbette suçu varsa yargılanarak çekmesi gerektiğini belirten insanlardır.
    ama ona gelene kadar, ona yapılan muamelenin, lincin çok daha fazlasını hak edenlere ise yapılmadığını, olayın sadece provoke amaçlı abartıldığını, bunların sebeplerinin de tamamen zihniyet meselesi olduğunu söyleyen insanlardır. adalet nerede diyen insanlardır?

ama ya kafanız basmıyor ya da çakma vatansever olduğunuzdan geri zekalı ayağına yatıyorsunuz.

her mecrada söylüyoruz,

süper zengin akp' ye yakın iş adamı 'bu milletin amına koyacağız' derken neredeydi barbaros şansal' a linç uygulayanlar diye merak ediyoruz.

bakanın biri 'bakara kukara' diye dininizle dalga geçerken neredeydi bu linç ekibi diye soruyoruz.

ışid askerlerimizi, masum vatandaşları, kafile ile sultanahmet'i gezen masum turistleri katlederken;
    gözaltına alınan onlarca ışid' liyi linç edip hakaretler yağdırmak için neden karakol önlerinde bekleyen kalabalığın olmadığını soruyoruz.

her gün onlarca pkk' lı göz altına alınırken bu linç severlerin neden gidip polisi, askeri katleden örgütü savunan tipleri yaka paça polisin elinden almaya çalışıp, dayak atmadığını merak ediyoruz.

şimdi söyle bakalım hangileri daha büyük infiale yol açan olaylar bunlar? bir eşcinsel modacının 'o kadar söyledik dinlemediniz, bokununda boğul türkiye' demesi mi, yoksa hala bu sayılanlar mı?
    2 -1 ... above as below
  8. 8.
    Yani diyorlar ki lince kategorik olarak karşı değiliz. Önemli olan kime yapıldığı. Bazıları uzun uzun yazmış hani durumunuz yoksa özeti bu.
    1 -1 ... mahmut sezar
  9. 9.
    bu şahsı 2012 den beri elektronik ortamlardan takip ederim.
    inanmayacağından eminim ama bunun bu cinsel işlerinden
    geçen sene haberim oldu, zira kimsenin cinsel hayatını da merak etmem.

kendi savunmasını kendi yapar, biz niye savunacağız.
    o tarihten 6 ay kadar öncesine kadar süper paylaşımlar yapardı.
    birilerinin manyakça fantazi dünyalarını bozacağım için üzgün falan değilim
    ama hiç düşündüğün tarzda cinsel şeyler falan değil, basbayağı hükümeti
    eleştiren paylaşımları vardı, çok az sayıda bu işi sulandırmadan yapanlardan biri
    olduğu için hep takip ederdim. ama hükümetin gizli gizli bunu takip edip
    bir fırsatta tepesine çökelim düşüncesinde olduğunu da düşünmezdim.

son 6 aydır pek takip etmiyordum, daha çok süfli kişisel şeyler paylaşıyordu.
    kızıyor, hatta ; kendine gel be adam mesajı atmayı düşünüyordum.

kıbrıs da yakanmış mı ? yakalanmış
    tc ye gönderilmiş mi ? gönderilmiş
    suçu varsa mahkemeye hesabını verecek mi ? verecek.

bizi bütün dünyaya rezil edecek işlere ne gerek var.

ben bu adamın yerinde olsam, o görüntüleri de istediğim gibi kullanırım.
    2 -1 ... timur cengiz hulagu