1. 1.
    Önce inanamadım. Ama sahiden o'ydu.

Kitapevimiz var. Orayı işletiyorum Kadıköy'de. Zaten şu dönemde çok az müşteri geliyor. Bilgisayar başında uyuklamıştım. Tatlı bir ses ile uyandım. O'nun sesiydi.. Çok güzeldi.. Bana çok nadir bir kitap olan "fakat müzeyyen bu derin bir tutku"yu sordu. Oracıkta aşık oluverdim. Hem güzelliğine, hem de kitap seçimine.. Aradım buldum, içine ufak bir not yazdım, "bu kitabı bitirdiğinde o gizli sahilde, kumsalda seni bekliyor olacağım" diye.. Giderken de ince şalını düşürdü. Ya da kendisi bıraktı.. Bekleyeceğim o'nu..
    7 -1 ... hayallere dalan dalgic
  2. 2.
    Millet ne cigaralar içiyor....

Bunu hep demek istemiştim. Dedim ve kaçtım.
    12 ... gethere
  3. 3.
    (bkz: nick entry uyumu)
    10 ... rockonbaby
  4. 4.
    "sadece şeyma" isimli sanat eseri tavsiye edilmelidir. alsın diline çevirtsin okusun. sonra kitabın yazarını ve hayatını anlatsın birileri. 1 hafta sonra gör bak barbara palvin kalıyor mu ortada. bildiğin köprü altı şarapçılarına döner kızcağız..
    8 -1 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Hayallerde yaşıyor bağzıları.
    4 ... son of zapetra
  6. 6.
    Ben de torbacına aşık oldum kardeş. Numarası varsa atsana.
    4 -1 ... son picikan
  7. 7.
    böyle bir film yok muydu?
    5 ... bendoktordegilimhekimim
  8. 8.
    Yalan amk barbara bir kere hakan günday'ı okur. Bir gün beşiktaş 'ta siyah giyimli orta yaşlı bir kadının işlettiği back to the stage adli bistroda filtresiz bomontimi içerken yan masada oturuyordu barbara. Bana erik turşusu ikram etti ve dedi ki sende günday kitapları bulunur mu? Bense cevap olarak sacmalama barbara, hep oğuz atay ben diye geveledim. Sonra kendisine oyunlarla yasayanlar'ı verdim ve birlikte kokoreç yemeye gittik.
    5 ... ahlaksiz adam
  9. 9.
    Rüya gibiydi..
    1 ... hayallere dalan dalgic
  10. 10.
    Hala etkisinden çıkamadım.
    ... hayallere dalan dalgic