1. 1.
    Tam hali ; "Barbara palvin'den güzel olunduğu halde bankada sıra beklemek" olacaktı ki karakter sınırına takıldı.

Bankaların ayıbıdır. insanlığın ayıbıdır.

Sabah göz altlarıma koyduğum salatalara yazık oldu. Sıradan insanlardan hiç farkımız yok.

Yazıklar olsun. Tüm kartlarımı kapattıracağım sıra bana gelince!
    3 -11 ... sneeuwwit
  2. 2.
    (bkz: millet ne sigaralar içiyor)
    9 -1 ... make it bounce
  3. 3.
    Yazık üzücü durum.

Hangi barbara manken olan mı?
    5 ... iyi mi boyle
  4. 4.
    sen önce dişlerini fırçala.
    1 ... kurenai
  5. 5.
    sözlük zaten barbara'dan güzel kızlar ve kıvanç tatlıbüllük'den seksi erkeklerle dolu. tek sorun bu özelliklerini kendilerinden başka kimsenin keşfedememiş olması.

hayat sözlük seksileri için pek bir acımasız.

sabah 7'de metrobüsle işe giden kıvanç tatlıbüllük mü olur. yazık.
    4 ... kinamiyo takao
  6. 6.
    Bankada sıra mı bekleniyor?

Ben direkt kendi temsilcimle odasında hallediyorum işlerimi. *
    8 -2 ... yasak merve
  7. 7.
    Tatlıbüllük ne pardon da? Bence bir erkek başka bir erkeğin büllüğünü hos, zevk veren, ımm yeah'lik sifatlarla tanimlamamali. herhangi bir mazaret kabul etmiyor, ama diyenlerin ağzına büllük çarpsın diyorum.
    3 ... calliopee
  8. 8.
    2. Barbara vakasıdır. Bak sözlükte kız yok diyordunuz. Manken bilem varmış. Barbara olmasa haberiniz olmaz.
    ... gazeloglu
  9. 9.
    Banka için en güzel hatun, parası olan hatundur.
    En güzel hatunlar da 60 yaş üzeri kocası vefat etmiş kendisine yüksek miras kalmış nineler oluyor. Üzgünüm ama banka için en barbara'si onlar. Bırakın sıra beklemeyi yerinden kalkmazlar, çayları kahveleri hemen gelir, yanına çikolata bile ikram edilir. Müşteri temsilcisi, müdürü dizinin dibindedir. Sırtım ağrıyor dese masaj yapacak nerdeyse.
    Yani bankada paran kadar barbara'sin dünya güzeli.
    2 -1 ... girabic peter
  10. 10.
    ilginç bir eylemdir.

varsa eğer böyle bir hatun, kendisiyle evlenebilirim, bankaya da yerine ben giderim merak etmesin.

not: doktorum, tipim iyi, zekiyim, barbara palvin hastasıyım.
    1 ... abhartach lynch