bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
dokuzuncu nesilgillerden kuvvetle muhtemel yalnız takılan, tek tabanca yazardır. bkz:(#14255211) hoşgelmiştir.
dam bulmak için gidiyodur belki de. Ya da harbi damsız ve gamsız bi adamdır denilesi yazar. Hoş gelmiştir. Sanki nesildaşım kendisi.
damsız gideceği için içeri alınmayacaktır.

ayrıca 9. nesil yazarmış. hoş gelmiş.

bu arada;

9. nesil ne la

yaşlandık mı ne olric?
zeki bir yazar..
okuduğunu anlayanlardan..

hoşgelmiştir.
ölse çoğu kişinin sevineceği yazarlardan.
hayır bir de daha tartışmalara konu olan "gerilla" kelimesini "militan" dan ayırt edemiyor kendisi.
(bkz: #14601060)

açıklayalım , terörist için "gerilla" diyenler olmuştu bunun üzerine ülke gündeminde tartışmalar olmuştu.
fakat bu tartışmalar "militan" kelimesi için olmadı. zira pkk üyelerine terörist yada militan denmesinde bir anormallik yok. sıkıntı "gerilla" denmesindedir.

zira çoğu haber kanalında vs de militan da kullanılır , terörist de.

kendisi daha bu ikisinin farkını dahi bilmeyecek denli zayıfken bir de kalkmış beni pkk sevdalısı olmakla suçluyor. beni? yani kendisinin dil dahi uzatamadığı orhan yılmazkaya yı doğrudan gözünün içine sokan beni?!?! . çok hoş...
yeni bir yazar hoşgelmiş.
hoşgelmiş yeni yazar.
lys de türkiye bilmem kaçıncısı olmuş yazardır.
nasıl yardımcı olabilirim diye sorasım gelen yazar.
(#15505341) entrysini okuyunca niki ile bir uyum gördüm kendisinde, dama ne ihtiyacı var böylelerinin ki içerisi kum gibi erkek kaynıyordur, demi.
(#15737461) biyolojiden anlamayanlara iyi laf koymuş olan yazardır.
koluna takacak kız bulamamış bara sadece eğlenmek ve güzel zaman geçirmek için giden muhtemel yanındada 2 erkekle gezen kalbine uyacak kızı bulamamış şahıstır bu üçlü grup bardan çıktıktan sonra hilal şekli alır ve tüm karşı cinsleri fethetmeye çalışır.
edit:yazar burada kendisinden bahsetmemiştir toplumun kanayan yarasına parmak basmıştır.
bu arada hoşgelmiş yazar kardeşimiz.
Hoşgelmiş nesildaşım.
(#16486284) entry içeriğinde haklı da olsa türkiye nin follofoş olması şeklinde başlık açarak terör örgütünün istediği şeyi yapmış yazar. onlar böyle umutsuz olmamızı kendimizi kötülememizi istiyorlar.
bara giremeyecek olandır diyecektim, baktım yazarmış!
geldiğim gibi gidiyorum.
(#16647973) temennisiyle fenerbahçeliyim demek istemiş yazar.
belki de kendisi damdır? görsel
solo takılan bir yazardır, damsız ve gamsızdır. hoş gelmiş.
dam olsa burda işi olmazdı eve gider bir tarafını parmaklardı ergenus.
(bkz: rihanna)
olay çıkarmaya yatkın kişidir.
Cennet cehennem seçmelerinde islam'da hoşgörü yok diyen yazar. doğrusu bu mantık karşısında benim mantığım tutuldu.
(#19804527) entry girerken beynini kullanmasını önerdiğim yazar.