1. 1.
  odatv genel yayın yönetmeni.
  1 ... strategy
 2. 2.
  o-da şimdi içeride..
  1 ... suvari
 3. 3.
  Barış Terkoğlu ile birlikte "Sızıntı Wikileaks'te Ünlü Türkler" kitabının yazarıdır.
  Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan en mühim kitaplardan biridir.

  http://static.ideefixe.com/images/382/382964_2.jpg
  1 ... harbi muhalif
 4. 4.
  mustafa balbay'ın cezaevi arkadaşı.
  http://i.imgur.com/zmqee.jpg
  1 ... duman6kelimeler
 5. 5.
  aynı müyesser yıldız ve barış terkoğlu'nda da olduğu gibi bilgisayarına uzaktan dosya atılması marifetiyle önce oda tv olarak sosyal mühendislik saldırısına maruz kalmış; 20 ay tutukluluğu üstüne; tübitak raporu ile desteklediği teknik savunma sonucu tahliye olmuş; oda tv genel yayın yönetmeni. silivri çıkışında yaptığı konuşma zulme ve kıyıma uğrayan ama satılmayan, ele geçirilemeyen gerçek türk aydınını anlatmaktadır:

  --spoiler--
  Bu maalesef ülkemin aydınının kaderi. Benim ülkemin aydını Magosa'da Namık Kemal'in gözlerinden vatanına bakmayı öğrendi. Zekeriya Sertel'in gözünden Bekirağa'da yatmayı, Sabiha Sertel'in gözünden Tan Baskını'nı öğrendi. Benim ülkemin aydını Nazım Hikmet'in gözünden sürgünü, Sabahattin Ali'nin gözünden kafası taşla ezilerek öldürülmeyi öğrendi. Aziz Nesin'in gözünden mahkeme mahkeme hapishane hapishane dolaşmayı, ilhan Selçuk'un gözünden Ziverbey Köşkü'nde işkence görmeyi, Hasan Basri Alp'in gözünden Sansaryan Han'dan aşağı düşmeyi öğrendi. Benim ülkemin aydını Uğur Mumcu'nun gözünden şarapnel parçasıyla ölmeyi, Abdi ipekçi'nin, Çetin Emeç'in, Turan Dursun'un, Musa Anter'in, Hrant Dink'in gözlerinden sırtından vurulup düşmeyi öğrendi. ilhan Erdost'un gözlerinden dövüle dövüle, Metin Altıok'un gözlerinden yanarak ölmeyi öğrendi. Ne kadar çok acı, işkence öğrendi. Bir tek şeyi öğrenemedi benim ülkemin aydını, yenilmeyi öğrenemedi. Bugün her zamankinden daha fazla görüyorum ki heyetiniz ülkemin aydınına yeni bir şey öğretemeyecek.
  --spoiler--
  3 ... inanna salome
 6. 6.
  an itibariyle iktidar zulmüne maruz kalan herkesin birleşmesi çağrısı yapan gazeteci. güzel de bir söz etti: "aynı koca tarafından dövülen kadınlarız biz ve artık birleşmeliyiz!"
  ... alum cantabile
 7. 7.
  izlerken keyif veren bilgili kişi.
  1 ... necati bilader
 8. 8.
  welcome to turkey.
  2 ... ivanpablo