1. 1.
  ciddi anlamda hoş bir atraksiyona imza atmış, kendilerine olan güvenimizden emin olmamızı sağlamışlardır. allah kabul etsin aslan parçaları! allah yar ve yardımcınız olsun. gurur duyuyoruz sizinle!

  --spoiler--
  Ne büyüksün ki, kanın kurtarıyor Tevhid’i...
  Bedr’in aslanları ancak, bu kadar şanlı idi.
  Sana dar gelmeyecek makber’i kimler kazsın?
  “Gömelim gel seni tarihe”desem, sığmazsın.
  --spoiler--

  barış pınarı harekatında namaz kılan mehmetçik
  25 -8 ... folkan iyesta cicisler
 2. 2.
  Asker orada sivil kıyafetleriyle normal bir vatandaş olarak namaz kılabilir bu münferit ve hususi bir meseledir. Fakat bundan kendine bir çıkar sağlamak şahsi emellerini uygulamak için dini hisleri kullanma niyetindekiler boşuna heveslenmesinler.
  Zira devlet yaklaşık bir yüzyıl önce sefalet dönemlerini kapatmıştır.
  Nitekim resmi kıyafetlerle komuta yapısına ve devlete riayete aykırı hareketler sergilenemez. Türk ordusu ancak ve ancak bayrak uğruna, cumhuriyet uğruna, vatan ve millet gayesi ve misak-ı milli uğruna büyük millet meclisinin kararı ve onayıyla muharebe eder.
  Özel bir mesele olan Allah' a ibadet gibi sivil ve vicdani ritüelleri, devlet işleriyle millet işleriyle bir tutup, bir ülkenin Din uğruna savaştığını varsaymak veyahut hilafetçi cihatçı zihniyeti öne sürmek devletlerin olmadığı haçlılar döneminde kalmış felaketlerdendir ve bunların acı neticeleri tarihte defalarca temerküz etmiştir.
  Askeri mensuplar sivil olarak istediğini yapmakta her vatandaş gibi din ve vicdan hürriyetini uygulamakta merbuttur, fakat askeriyeyi dini emarelerle nitelendirmek, devletin şekli ve amacını herhangibir din uğruna icra edilen bir hareket veya yapı olarak telkin etmek, hatta bunu düşünmek dahi caiz değildir. Gerekli Dini işleri yürütmek için devletin resmi kurumu olan diyanet işleri makamı zaten her zaman hali hazırda mevcuttur.
  Türkiye cumhuriyeti devleti nin işlerine dini alet etmek maksadı hilafet ve saltanat zihniyetinden türemiş bir anarşiyi telkin etmektedir. Devletin şekli, yapısı, kanunları anayasası ve hudutları bellidir. anayasanın maddelerine ve devletin yapısına mugayir hareketler içeresine girmek yasalara aykırıdır.
  6 -18 ... yoksul genc
 3. 3.
  Asker ocağı peygamber ocağıdır.
  13 -7 ... hoplatici
 4. 4.
  allah onlardan raazi olsun. Allah kabul etsin.
  9 -1 ... kazangap
 5. 5.
  Allah kabul etsin olm napalım yani.
  2 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 6. 6.
  Muhammed'in mehmedi geliyor.
  (bkz: kudurun)

  burada sallıyorsunuz ama hadi yine iyisiniz zındıklar sizin totonuzu da koruyorlar.
  7 -2 ... leyte
 7. 7.
  Maşallah arslanlarımıza. Müslüman evladı bunlar, gavur mu tabii namaz kılacak yani.

  'Üstünde üniforma varken kılamaz' yok efendim başka? Üniforması gavurun üniforması mı niye kılamayacakmış? Allah kabul etsin ve inşallah laikliği islam karışıtlığı anlayaları da ıslah etsin.

  Ayrıca ingilizlerin müslümanları orduya davet için yaptığı, abdest alıp namaz kılan asker reklamı. O namazdayken diğerleri de onun nöbetini tutuyor.

  https://m.timeturk.com/in...uya-katilin/haber-1019594
  7 -2 ... kurmay albay
 8. 8.
  sözlükteki dinsiz orospu çocuklarını rahatsız etmiştir.
  3 ... henry helmford
 9. 9.
  vatan için canını ortaya koyan canlardır. rabbim yar ve yardımcınız olsun, tırnağınıza taş değmesin. ( amin)
  6 ... seruven44
 10. 10.
  Pkknın vurulmasından rahatsız olan tipleri ortaya çıkarmaya yetecek mehmetçiktir. Orduya direk bir şey diyemeyenler operasyondan rahatsız olanlar böyle renklerini belli ediyorlar.
  2 -1 ... ktm li komplo teorisyeni