1. 21.
    Karşılığında 10000 ışid militanı sahiplendiğiniz harekat.
    4 -1 ... ebu zindik
  2. 21.
    vay alüminyum

yalandan başka sermayeleride yok ki ?

ab ye giriyorduk

gire gire suriyeye girecekler

o da becerebilirlerse

yeni türkiye

buydu demek.
    7 -7 ... baron de la pilihozi
  3. 22.
    sikkolar köstek olmayın, ne bok yiyorsanız yiyin. sanki destek isteyen oldu. ikili oynamaları yüzünden kaç senedir yapacağımız işi yapamıyoruz.
    4 ... huzursuz adam
  4. 23.
    fistanlı hevalleri hoplatacağımız harekat.
    8 ... gamzedeyim deva bulmam
  5. 24.
    valla arbutus unedo kaaarşim 1923'ten beri neyin mücadelesini veriyor anlamış değilim. türklük desen 1923'ten sonraki ilk işleri ermenileri keserek anadolu'nun türkifikasyonuna eşsiz bir katkı sağlamış olan kürtleri inkar ve imha etmek oldu. laiklik desen şafi kürtlerle işini bitirdikleri gibi yaptıkları ilk iş 1938'e kadar doğu'da cumhuriyetin en büyük savunucusu olan, bugün bile ortalama akp seçmeninden daha iyi bir türkçe konuşan dersimlileri kesmek oldu. ben hep derim, sizin bir davanız yok. balkanları kaybetmekten miras korkularınız var. halbuki balkanlar hiçbir zaman sizin olmamıştı, bu korkuyu kırşehir ve türevleri için yaşamanız yersizdi ama balkan savaşları kimyanızı bozmuş bir kere işte...

ha bugün bir kırşehir olmasa da şırnak sizin değil ama sizin olmamasının sebebi gene sizsiniz. yoksa türk bayrağını atina'yla erivan'a da dikmek isteyen mebzul miktarda dangalak vardı kürtler arasında. laf aramıza hala var* ama onlarda bile ulusal bilinç kırıntıları var artık...

ben bir şey daha derim, kürtler gitsin siz bu sefer birbirinizi yersiniz. geriye bir aleviler kalıyor, onlar da kürtlerin tadını vermez size. ama aleviler de "ne haliniz varsa görün amk" diye siktirdi gitti diyelim, bu sefer birbirinize tüpçü-benzinci diye girersiniz. çünkü en ufak bir farklılıktan devlet yıkılacakmış gibi o kadar büyük korku duyuyorsunuz ki...

sorun fırat'ın doğusunu "kekolara" bırakarak çözülecek sorun değil yani. önce sizin değişmeniz lazım.

ama şu konuda katılırım unedo'ya, günümüzde devletlerin gücü yüzölçümüyle ölçülmüyor. misal bizim kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti rum kesimine katılmak için yalvarıyor, rumlar siktirin gidin aç karnınızı başka yerde doyurun diyor. bizimkiler hala bir sabah ansızın 82 musul kafasında. bir sabahh ansızın 82 musul 83 kerkük diye sayılmaya başlandığı gün türkiye'nin kürt sorununun bittiği gün değil. sadece daha da büyüdüğü bir tarih. ama bizim en aydın chp'li vatandaşımız bile "bir karış toprak vermeyiz 10 karış alırız" kafasında. elin rumu senden istese 100 karış toprak alır ama almıyor işte, bir düşün...

suriye'de bonus olarak binlerce ışid militanı var. trump açık açık esir ışidliler sizin sorumluluğunuzdadır dedi bugün. kürtlerle kalsa iyi, bu yayılmacı hayaller bir de nurtopu gibi suriyeli sorunu da hediye edecek bize. ve kendi haline bıraksan birbirini yiyecek olan türk milleti suriyelilerle olan sorununu hiç çözemez.

velhasıl ben yoruldum kardeş. şu yukarıdaki dangalaklar yüzünden avrupa'ya girecekken suriye'ye girmekten yoruldum. bu dangalakların verdiği oylar yüzünden kürt sorunu yetmiyormuş gibi bir de suriyeli sorununun başımıza çıkmasındajn yoruldum. en kötüsü hiç onaylamadığın kararların ceremesini de sırf bu dangalaklar bok çukurunda yaşamak istiyor diye çekmek...
    2 -8 ... anne ben gruppie oldum
  6. 25.
    Yakın zamanda 82 Suriye olursa şaşırmam...
    1 ... uzan yavrum geliyorum
  7. 26.
    Türkiyenin sınırlarında tehdit VARSA ve eğer oradaki tehdidi kaldırmak amaçlı bir harekat düzenliyorsa ordu ve buna karşı çıkan VARSA emin olun pkk lıdır net.
    5 -3 ... desifreleyici
  8. 27.
    bu harekatta amerikalılar ; teröristlere verdikleri silah ve dersleri kontrol etme amacı ile güya geri çekilme ayaklarına yatacaklardır. dikkat !
    4 ... teflon
  9. 28.
    Allah ordumuza zeval vermesin.
    4 ... elimizde kalan tek nick teknik
  10. 29.
    komplo teorisi kurmaya hiç lüzum yok. Dik duruşumuzun karşılığını görüyoruz. Yüz yıldır canımızı acitan tümörü neşter ile kesip atacağız inşallah. Devir Türk için dönüyor artık. Bu meydan okuma aşağıdaki barzolar için de değil onların da aşağısındaki israil pici için. Arslanlar yurdundan aşağı inip yüzyıllardır şeytanın yardımcısı gibi dünyada fitne kazanı kaynatan israil'in tepesine balyozu indireceğiz. Bu kutlu yolda Tanrı Türk'e yar olsun.
    -4 ... kipcak eri