1. 1.
    Kahraman ordumuzun, şanlı mehmetçiğimizin fıratın doğusuna yapacağı harekatın resmi ismi.
    Rabbim ayaklarına taş değdirmesin.

Gök tanrının evlatları mazlumun namusu, huzur ve refahı için yeniden görev başında
    Allah'ım sen yeryüzündeki adaletinin sağlayıcısı olan ordumuzu muzaffer kıl. (Amin)

şu kopan fırtına türk ordusudur ya rabbî, 
    senin uğrunda ölen ordu budur ya rabbî, 
    ta ki, yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın 
    galib et, çünkü bu son ordusudur islam’ın.

barış pınarı harekatı

#barispinariharekati
    44 -7 ... tengir budun
  2. 2.
    şanlı ve şerefli türk milletinin bağrından çıkan kahraman türk ordusunun sınırlarımızın ötesinde yapacakları harekat. cenab-ı allah hiçbirinin tırnağına taş değdirmesin. bir emniyet personeli olarak hem operasyona katılacak olan meslektaşlarıma hemde silahlı kuvvetlerin babayiğitlerine burdan selam eder, dualarımı gönderirim.

milletimiz ve devletimiz tarihsel sorumluluğunu her zaman olduğu gibi allah'ın izniyle yine yerine getirecektir. kahraman mehmetçik, mazlumların gözyaşlarını silecek ve hainlere, zalimlere, şer odaklarına mermisini atıp terör yuvalarını yıkacaktır.

tengri biz menen. Allah bizimledir.
    8 -1 ... kuzeymen
  3. 3.
    Harekat'ın amacı belli, emri kesindir.

30Km derinliğe kadar Türk Devletine başkaldıran tüm unsurlar yok edilecektir!
    11 -1 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    girit dönmesi gök tanrı'yı karıştırma çarpılırsın ..

daha afrin'e gidemeyen savunma bakanı ve genel kurmay başkanı ve ordu komutanları ile mi ,neyse...(can ataklı her gün hulusi afrin'e niye gitmiyorsun diye soruyor)

bu arada canlı canlı yakılan 2 türk askerini ışid'a para karşılığı teslim eden öso'da varmış... (olayı ben demiyorum . ilker başbuğ diyor ,)

allah'ınız sizin, şeytanınız bol olsun ..

gök tanrı bize yakın size uzak kalsın..

yaşasın cumhuriyet ..

üç-beş tane artı alacağım diye her türlü kutsalı ayaklar altına alan yalancı ve sahtekara 'itlaf'' olunur..
    4 -12 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    bu sefer cok farkli bir temizlik olcak. diger harekatlarda normalde bu fareler kacip geriye az militan koyarlardi, bu harekatta kacmak yerine siper, tunel ve beton duvar yapiyorlar. (akillarinca durdurcaklar) ha bir de bu kadar gaz verilip op olmaz; devriyeler devam ederse buyuk madara olurlar.
    5 ... anankim skywalker
  6. 6.
    lan ne gök tengrisi. Allah yerin de göğün de senin bilmediğin her şeyin de yöneticisidir, yaratıcısıdır. Rabbim ordumuza zeval vermesin.
    5 -8 ... oguzhandroid
  7. 7.
    Bölgenin hava sahasının kontrolü şu an abd'nin elinde ve kendilerinin bu operasyona nasıl baktıkları aşikar. Bunun ön hazırlığı gerçekten yapıldı mı merak ediyorum gerçekten çünkü kafası hala refah partisi zamanlarında kalmış olan bir adamın ağzına bakarak dış siyaset yürüten bir ülkeyiz. Geçmişi kara kutu olan savunma bakanına değinmiyorum bile.

Bir de ekşi'de ki siyasi dehalardan biri bu operasyonu suriye toprağını işgal olarak görmüş. Lan ortada suriye'mi kaldı amk delirdim gece gece yorumu görünce. Sanki abd ve rusya çölde safari tatili için suriye'deler yıllardır. Zekaya bak.

Yeterki ordumuz sıfır zaiyat ile geri dönsün gerisi önemli değil.
    7 -3 ... empiree
  8. 8.
    Abd unsurlarını boşaltmaya başlamış.
    Lan ne olur boşaltmayın.
    Bir kere olsun karşımıza çıkma cesaretini gösterin be orospu çocukları.
    O teröristlere gönderdiğiniz binlerce tır malzemeyi de bulup ele geçireceğiz.
    Keşke çıkmasaydınız da karşılaşsaydık korkak orospu çocukları...

Bu arada yukarıda barış hemen şimdi nickli heval ciyaklamaya başlamış.
    Dur lan yeni başlıyoruz.
    Tankların egzoz borusu ısınmadı daha.

#barispinariharekati
    36 -10 ... tengir budun
  9. 9.
    inşallah abd nin oraya yığdığı zımbırtılar elimize geçer.
    13 ... itoglu yourself
  10. 10.
    Az bir zaman sonra yapılacak operasyondur. Eli kulağında geliyor. Zaten bu ABD itlerinde zerre miktarda onur şeref haysiyet olsaydı ikili oynamazdı. Kıçına kuyruğunu sıkıştıran itler gibi kaçıyorlar. Pek şaşırmadım zaten.
    15 ... kale3112