1. 461.
    değersiz.
    4 -2 ... ahmet can zehir
  2. 462.
    Okulun ülkücü reisi oktay’dan her fırsatta dayak yiyen loser. Bu tipler hep böyledir.
    4 -4 ... gian luici
  3. 463.
    Özellikle son iki gündür bu kadar konuşulmayı hakkında yüzlerce entry girilmeyi haketmeyen bir zattır.

(bkz: boş beleş insan)
    -2 ... kyloren
  4. 464.
    ahmet hakan bu günkü yazısında yanlış anlaşıldığını, bu çağrıyı polise değil. sayın akşener' e ve sayın ince' ye yaptığını söyleyip. barış atay' ın hemen serbest bırakılması gerektiğini belirterek yine kıvırmıştır.
    3 ... tierraylibertad
  5. 465.
    Solculuğu aşırı fikirleri uçuk bir arkadaş...

Barış Atay kendini Yılmaz güney falan sansa da değil ve olamaz.

Lakin ortada tutuklanmasını veya bir ceza almasını gerektirecek bir durum yok.Bir insana “siz suçlusunuz ve gün gelecek yargılanacaksınız” demek suç değildir.Bunu suç kapsamına alırsan dışarda akp’li kalmaz.
    5 ... mavi huydur bizde
  6. 466.
    kendi iç dünyasında bir che, bir castro olabilir. gerçek dünyada ise abdurrahman çelebi.
    4 -1 ... asbikubuhi
  7. 467.
    Fikirlere, düşüncelere kelepçe vurulmaz sözünün hakkını dibine kadar veren tiyatrocudur. Bazı kesim tarafından sevilmese de bana göre düşüncelerini özgürce paylaştığı, haykırdığı için delikanlıdır, merttir. Ancak söyledikleri bazılarının içine sağlam bir şekilde oturmuş ve sabahın 6sında gözaltına alınmış. Hayret doğrusu. Bir insanın seveni olduğu kadar sevmeyeni de olacak fakat biriyle düşünceler uyuşmadığı zaman o kişiye terörist, vatan haini gibi nefret içeren sözler söylenmemelidir. Azıcık insan olmayı öneriyorum.
    3 -2 ... woman worshiping the darkness
  8. 468.
    barış atayı tanıyan varmıydı?çokmerakediyorum.hergelenin biri.yargılamakla korkutacağı sanıyor. oysa kendı göz altına alınınca köpek gibi bağırıo.özgürlük diye.solcularda kafa bu kadar çalışır
    1 -4 ... bifikirzade
  9. 469.
    Hain değildir.. güçlü bir iktidarın karşısında fikirlerini cesurca ifade edebilecek kadar korkusuz bir insandır..

Kaç kişinin g.tü yiyebilir hükümeti böyle eleştirmeyi?

Zaten sizden olmayan herkes hain aq.
    7 -1 ... iyi dinleyin beni
  10. 470.
    arka siradakilerin kara bela saffeti. gamze orospusunun peşinden az koşmadi. saffete kuyruk sallayıp barışla fingirdeşen gamzeyi de analım.

Saffet de az pezevenk değildi. askere giden arkadaşının sevgilisiyle ilişki yaşayacak kadar alçaktı.
    1 -2 ... yesilgozluhatunumbeenn