1. 441.
  Ahmet hakan gibi bir turnusol kağıdının hedef göstermesi üzerine; haksız yere göz altına alınmış doğrucu adam.
  2 -3 ... li rojhilate dile min
 2. 442.
  #BARiŞATAYYALNiZDEĞiLDiR.
  barış atay
  4 -8 ... sterka sor
 3. 443.
  içeri girdiği iyi olan dhkpcli marksist terörist sevici.

  böyleleri terörist seviciliğini gazi atatürk kalkanı altında yapmaya çalışır ya...

  umarım tüm ülkeden bunun gibi dhkpclileri temizlerler.
  5 -2 ... idealistadam
 4. 444.
  Bir de derler ki gazete ve basın bir boka yaramıyor türkiyede
  Baksanıza etkisine bir köşe yazısı savcının iddanamesine eşdeğer olmuş daha ne kadar etkili olsun bunun daha çok örneği de var.

  Ahmet kayayı ölüm serüvenine yollayan hürriyetteki ertuğrul özkök yazısıydı

  Ayşe öğretmeni tutuklatan medyanın linçiydi

  Tahir elçiyi öldüren ahmet hakanın tv programıydı

  Gazeteler özgür yazamıyor doğru ama yargıyı etkileyecek kadar bağlayıcı olabiliyor
  Tabiki bu durum sadece nabza şerbet vermekle sınırlıdır. Yani bir gazeteci kalkıp bir akpli bürokratı eleştirirse kendi iddanamesini yazmış olacaktır.
  5 -2 ... kelagerm
 5. 445.
  askerler şehit olduğunda bu şahıstan allah rahmet eylesin kelimesini duyamazsınız ok müslüman değildir ama pkk yı bir kere olsun bile kınamaz çünkü ona göre pkk hak hukuk mücadelesi veriyor.

  savcı şehit edildiğinde devlete katil demiştir. ona göre devlet odaya girip savcı dahil herkesi öldürmüştür anlaşmaya varmamıştır.

  erdoğan ı sevmez hitler den geri kalmayan stalin e tapar. stalin gerçekten insani duygulardan uzaktır neler neler yapmıştır.

  atatürk ten, türk bayrağından hatta türk sözcüğünden bile nefret eder çünkü atatürk ona göre insanları katletmiştir. devlet teröristtir, türkler faşisttir. müslümanları da sevmez müslümanlar da teröristtir ve gereksizdir vs.

  twitter ı nı baştan aşağıya okuyun boş vaktiniz varsa devlet millet lehine yazdığı tek cümle yok. pkk öldürür ses çıkarmaz pkk lı öldürülür barış der.

  siz katilsiniz der.

  gerçekten çok kirli bir beyne ve vicdana sahip biri ama şunu söyleyeyim söz konusu tweete göre yargılanacaksa ona gelene kadar ne isimler var ha onlar yargılanmadı bu yargılanıyor evet haksızlık.
  9 -2 ... selcuk cetiner 42200
 6. 446.
  öyle ya da böyle kimi desteklediğine bakmaksızın objektif olarak değerlendirirsek, ülkede pek çok yetkili abinin yapamadığı eleştirileri hükümete çatır çatır yönelten kişidir.

  ve adam kaçak göçek yapmıyor bu eleştirileri, çıkıyor çatır çatır yazıyor, oyununu sahneliyor, gözaltına alınıyor ve bir kere bile geri vites yapmıyor.

  ben şahsen takdir ediyorum cesaretini.
  2 -3 ... exlamabin
 7. 447.
  yaptığı işle ilgili gündeme gelemeyen, kimse kusura bakmasın ''boş adam''.

  sorarlar insana;

  -mesleğiniz nedir?
  +oyuncuyum.
  -teşekkür ederiz.

  -mesleğiniz nedir?
  +muhalifim.
  -yani?
  +muhalifim.
  -öff..

  ne iş yaparsa yapsın, iyi yapsın insan. işinde iyiydi, özünde de iyi bir insandı demeliler insanın arkasında.

  muhalif, yandaş vs vs ekstra sıfatlara ihtiyaç yok. ayrıca fikren de tutatlılık yok. geçiniz.
  3 -1 ... mofbe
 8. 448.
  bir zamanların kanal 7 haber sunucusu, muhafazakar alemin kinli tetikçisi ahmet hakanın hedef gösteren yazısıyla gözaltına alınan oyuncu aktivist. ne diyelim biraz aşırıya kaçan solculuğuna rağmen geçmiş olsun.
  -1 ... sigara soran genc
 9. 449.
  barzodur. türk devletini yıkmak için bir kandile çıkmadığı kalmıştı bu zevatın. umarım müebbet yersin.
  17 -16 ... timarli sipahi neferi
 10. 450.
  Ahmet Hakan'ı sevmem yalnız o yazdığı yazıdan, barış Atay tutuklansın anlamı çıkaranın iQ'su en fazla 80'dir. Adamın amacı tetikçilik yapmak, tutuklanmasını, ceza almasını sağlamak olsa, Akşener'e, ince'ye mi çağrı yapar ne salak adamlarsiniz ya. O yaZida Ahmet Hakan, Barış atay'in, cezalarını vereceğiz, yargılanacaksınız, intikamımızı alacağız türü tivitine yönelik meral Akşener'e, Muharrem ince'ye diyor ki; siz mitinglerde nefret, intikam dilini kullanmayın, Birleştirici olun, çiçek böcek olun, hesap soracağız gibisinden çağrı yapmayın, kardeşlik turkuleri söyleyin vs.
  Savcılar, polisler aksenerin emrinde mi ki böyle anlam çıkarıyorsunuz. Ha bence de sacmalamis Ahmet Hakan. Sonuçta cezasını çekmesi gerekenler çekmeli. Hiç öyle pembe hayaller kuramam. Ama sonuç olarak tetikçilik, hedef göstermek gibi bir durum yok o yaZida. Okuduklarını anlayamıyorlar daha.

  Barış atay'in o tweeti kimlere yönelik yazdığını da bilmiyorum ayrıca. Ama bu elemanın da pkk Twitter şubesi olduğu malum.

  Not: very good party.
  5 -10 ... calcio