1. 529.
    https://twitter.com/laika...tatus/1081654567606124544
    2 ... paul sahilleri
  2. 528.
    kimse kusura bakmasın halkın milletvekilidir. vatan sever milletvekilleri luis vition çantaları ile emir erlerini tokatlarken adam halkın bizim sorunlarımızdan bahsediyor.
    -3 ... oloji
  3. 527.
    Çok konusuyor, sussun biraz. Bilgili biri de değil.
    5 ... hayata caylak kaldim
  4. 526.
    korkak oyunculara bakınca iftihar duyulası adamdır.
    -2 ... troublesome
  5. 525.
    kendisi ve danışmanları maaşlarının küçük bir bölümünü alıp kalanını çalışmalarda kullanılması için partilerine bağışlıyorlarmış.
    2 -5 ... evli bedelli torpilli
  6. 482.
    bu adamı sevmem ama geçen meclis konuşmasini duydum takdir ettim..

bakin efendiler kriz zamanlarında para bulmak zordur
    iste size birkac kaynak

*çorludaki kazada kendisini sikayet eden şehit yakınını soysal medyada engelleyen müdürden alırsın
    *uğur isilaka 1,200,000 lira veren konya meram belediyesinden ve onun gibi israf eden belediyelerden al
    *vergilerini sınırladığınız cengizden alırsınız
    *1 milyar lira kredi verdiğiniz degirorenden alabilirsin
    vs vs adam iyi kaymış valla helal..
    3 -1 ... diablo1987
  7. 481.
    güneşin balçıkla sıvanamayacak oluşunu tekrar tekrar gösteren değerli vekil.

şu sıralar gerçekleri, oturdukları koltuklardan bile daha az değerli olan insan kırıntılarının yüzlerine sert şekilde vuruyor.
    1 -3 ... theatre of dreams
  8. 480.
    hdp'den aday olması çok büyük bir yanlıştır, en azından solcu çevrede düzen partisi'ne girmesi çok eleştirildi.

bunun dışında değerlendirirsek başarılı bir insan, muhaliftir.
    -2 ... napesend
  9. 479.
    boş beleş birisi. sırf gezi sürecinde muhalefet yaptığı için popüler oldu.

dizi oyuncusuydu herhalde bu adam. kim tanıyordu bunu? kim söndüyse gezi ile parladı tekrar. şimdi de hak ettiği partide vekil.

böyle adamlar mı milletin vekili? yazıklar olsun böyle demokrasi anlayışına.
    2 -1 ... onur 55
  10. 478.
    Adam gibi adamdır. Bu uyuşturucu olaylarında serbest bırakıldıktan sonra türk medya patronlarına efsane giydirmiştir kameralar önünde.
    -4 ... richard harrow