1. 563.
    https://twitter.com/puro6...tatus/1022444229799362561
    ... paul sahilleri
  2. 562.
    Kariyer olarak örnek alınması gereken bir örnek.

Bu adam milletvekili olmuş ise herkes olabilir.
    -1 ... kasas
  3. 561.
    Kimilerini göre Hdp'den milletvekili olmadan önce adamdı, kraldı ama Hdp vekili olunca terörist olmuştur. Benim fikrim hala değişmedi bana göre gerçek bir sanatçı. Aynı şekilde hdpfopik olupda adama terörist diyen çomarlar da iki yüzlü olmaktan öteye geçemiyorlar.
    2 -3 ... bir ululu
  4. 560.
    esad'ı savunanlar gelmiş burada "bayış abimij demokrasi için mücadele ediyür" diyor. aynen kesin demokrasidir derdin, derdiniz.

tanım: esad rejimine toz kondurmayan çoh demoğrahtiğ twitci. (benim nazarımda vekil değildir).
    4 -3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  5. 559.
    ne korkusu lan adam kavgaya koşuyor tabi 50 kişi olmadan kavga edemeyenler bilmez.
    8 -10 ... ebu zindik
  6. 556.
    (bkz: homo erectus)
    1 -2 ... alpertunna
  7. 555.
    Twitter sayesinde meşhur olup Meclis’e giren bir vasfı olmayan tip. Mutlu musunuz cehapeliler? Evet.
    7 -3 ... oytunkaran
  8. 554.
    kenan sofuoğlu'nun vekilliğini yadırgayıp bu adamın vekilliğini yadırgamamak dünyanın en tutarlı işidir. hatta bunu yapanlara tutarlılık madalyası takılmalıdır o kadar tutarlıdır.
    5 -5 ... muammar gaddafi
  9. 553.
    kenan sofuoğlunun vekilliğini yadırgamayanların bunu yadırgaması, bunu yadırgamayanların ise sofuoğlunu yadırgaması iç tutarlılık barındıran bir durum değil.
    3 -4 ... nardaninciler
  10. 552.
    toplumun tüm etnik kökenlerine ve inançlarına saygı duymayı marifet sayan sözde milliyetçilerin nefret ettiği adam. bir de akp'nin canı cehenneme diyor. lan olm ne işin var burada o zaman koş ayağının altını yala reisinin. gerçekten birazcık cesaret sahibi ve muhalif olduğu için nefret ediyorsanız bu adamdan, akp'li olmamanızın sebebi ne?
    1 -1 ... muammar gaddafi