1. 17.
    iğrenç bir soru.

eğer bu adam müslüman ise, ben olmak istemiyorum. bu kadar aşağılık bir yaratığın din üzerinden prim yapıp, sonra insanların kendisi, eşi hakkında bu kadar aşağılık söylemlerde bulunmasını asla anlayamayacağım. mensubu olduklarını iddia ettikleri dinin hiçbir gerekliliğini yerine getirmemelerini geçtim, üstüne aykırı hareket etmelerini ibretle izliyorum.
    3 ... i ra
  2. 16.
    hayırcıların eşlerini evetçilere helal kılan malum zihniyetin sözü, şaşırtmadı.
    5 ... santino
  3. 15.
    ahlaksızlığın sınırının kalmadığını gözümüze sokan söylemdir.

bana göre bu siyasal islamcıların getirdiği ahlak bilincidir. hatırlarsınız referandumda da hayır diyenlerin karıları kızları evetçilere helaldir diye zıvanadan çıkmış söylemler vardı.

yalnız işin ilginç yanı hayırcılar ya da barış'çılar buna karşı cevap olarak benzer ağız kullansa da ilk başlatan hep siyasal islamcılar olmuştur.
    2 -6 ... oteki yuzde ellibir den biri
  4. 14.
    Kendisi bir şeylerin farkına varmış sorgulayan, çomar gibi hiçbirşey umrunda olmayan birisi değil.
    1 ... hayaletizm1
  5. 13.
    Ortalığı kizistirmak ve insanlara fitne fesatlık karıştırarak yanına yandaş çekme peşinde uğraşan yavşağın tekidir.
    1 ... dodo007 ii
  6. 12.
    barış atay cenahının çiğliği ve haddini aşmalarına karşılık karşı cenahın çiğlik ve haddini aşmaları. bu iki ayrıymış gibi görünen senaryonun tek kazananı çiğlik, hadsizlik, karşılıklı hınç, öfke. başrollerde iki cenahın boş beleş adamları...
    19 -7 ... kutsal cesi 2
  7. 11.
    yakında kafasının gözünün kırıldığı videolar paylaşılır bence. demirtaş'ı balkon çocuğu sanıyor sanırım beyinsiz.
    1 ... exlamabin
  8. 10.
    Karakter, şeref, ahlak, aile gibi kavramlardan haberi olmayan yaratık beyanıdır. Bunlar siyasal islam denilen ideolojileri için her haltı yapabilir.
    1 ... kayip kita zoo
  9. 9.
    Çok cesur bir arkadaşmış hemen hesabını güvene almış. O pislik mesajı atarken yüreğin vardı da şimdi mi saklıyorsun yazdıklarını milletten? Testinin içinde ne varsa dışına o akar diye boşuna dememişler.
    3 ... abaninaltindakisopa
  10. 8.
    Tipik akp’li davranışı...

Yalnız başkasını swinger ile itham ederken ortalıkta uzaylı gibi gezinen büşranur bacılarınızın icraatlarını da bir düşünün. Sayelerinde kızlık zarı diktirme operasyonları patladı. Haberiniz olsun...
    3 -1 ... mitolojide kokorec tanrisi