1. 11.
    johnny depp klonu taş kişilik.
    ah yavrum bir de vücut yapsan var ya süper olacak..*
    4 -4 ... kaytan biyikli dilber
  2. 12.
    ayrı bir itici gelen gözüne sürme çekmeden çıkmayan şarkıcı.
    2 -13 ... kacak kelebek
  3. 13.
    yarışmada sanki daha bir zayıf daha bir yakışıklı olan ama yalancı yarim adlı dizide yorgun ve bakımsız görüntüsü ile hayal kırıklığı yaratan yarışma birincisi.
    edit: bu enrty anında kötü oylanarak acaba kendisi sözlükte mi diye düşündürtmüştür. *
    4 -7 ... dancerinthedark
  4. 14.
    saçlarını her görünce maşallah çekmeme sebep olan kişi.
    5 ... kirmizi baslikli kiz
  5. 15.
    albüm satmak ve popüler olmanın yolunun dizilerden geçtiğini anlayan johnny deep çakması güzel insan. bir diğer dizi şöhreti şarkıcı için (bkz: keremcem)
    2 -2 ... tttddd
  6. 16.
    cem karaca'nın * ıslak ıslak adlı parçasını başarılı bir şeklide yorumlamış sanatçı.
    5 -1 ... madrid ulku ocaklari reisi
  7. 17.
    eger yakışıklı kavramının ne oldugunu bilmeseydim ve hayatımda yakışıklı adam görmeseydim bu adama yakışıklı diyebilirdim.tamam saçlar kızları bile kıskandıracak kadar bakımlı ama o gözleri sürmeye batırıp çıkarıyormusun napıyorsun anlamadım gitti.ha birde kafayı yana egip gözleri kısmakla seksi olunmuyor barış bey biraz dogal olalım lütfen.

(bkz: burdan barış a sesleniyorum)
    3 -10 ... nietzsche
  8. 18.
    barış manço, cem karaca karışımı yakışıklı eleman. son zamanlarda "yalancı yarim" isimli bir diziyle şöhreti tavan yapmakta olan şahıs.
    5 ... hataliysam ara
  9. 19.
    newport üni.de tıpkısının aynısı yani bundan da öte bir şekilde benzeri vardır.. saçından tutun yüz hatlarına, sakallarına, boyuna, giyinişine aynı yahuu aynı.. hayranlarına duyrulur barış olmadı bu olur..
    4 ... gulbeseker
  10. 20.
    http://www.baris-akarsu.com/
    2 ... cadi findigi