1. 1.
  yarışmadayken neredeyse idol ilan edilen ama yarışma sonrasında çıkardığı albümle yeterli ilgiyi göremeyerek kayıplara karışmış şahsiyet. bir de uzun saçlarıyla johnny depp'e benzetirlerdi kendisini.*
  17 -13 ... tutunamayanlardan
 2. 2.
  kusursuza yakın sesine rağmen, 2 şarkı hariç albümünün tüm sarkıları haluk levent'in en kötü şarkılarının aynısı olan, bu nedenle fazla "ünlenemeyen" şarkıcı. düzgün şarkı seçimi yaptıktan sonra, piyasayı alt üst etmesi olasıdır. ayrıca ıslak ıslak şarkısı ancak bu kadar güzel cover yapılabilirdi dedirtmiştir.
  13 -2 ... redwinemania
 3. 3.
  sürmenin çok çok yakıştığı sevimli şey.
  18 -2 ... witch
 4. 4.
  güçlü ve farklı bir sesi var aslında. kanımca sesini kullanmayı daha iyi öğrenmesi gerek ve kendine has bir uslup geliştirmeli, cem karaca taklidiyle ancak bir yere kadar. geçen yıl, istiklal caddesinde kendisine rastlamamak mümkün değildi.
  5 ... lazy pigeon
 5. 5.
  bir zamanlar alp cafe&barda canlı müzik yapan * bu sürede ufak ama ciddi bir hayran kitlesi oluşturan sesi güzel sempatik ama maalesef çabuk parlayıp şöhretten biras başı dönmüş gibi duran şarkıcı. yeni albüm hazırlığındadır, dileriz kaliteli olur

  edit: kendini çok özleten güzel insan
  8 -1 ... cassandra
 6. 6.
  johnny depp benzeri güzel insan evLadı
  6 -1 ... vi0la
 7. 7.
  meğer sakalını çenesindeki girinti saklamak için uzatıyomuş, iyide yapıyomuş dediğim cem karaca'nın korsanı.
  12 -1 ... gotgotcu
 8. 8.
  son albümü düşmeden bulutlara koşmam gerek le dinleyici kitlesinin artacağını düşündüren şarkıcı ve oyuncu olma yolunda ilerleyen akademi türkiyeli..
  5 -1 ... eşşağan ala gazuğu
 9. 9.
  sinemada karayip korsanları filminin afişini gördüğümde en önde duran adama benzettiğim insan.Bide dizisi var star tv de.
  5 -2 ... tsigalko
 10. 10.
  yalancı yarimde görünce aa bu yarısmadaki cocuk değil mi ya diye düşündüğüm sarkıcı cocuk.. * * *
  3 -1 ... noway
 11. barış akarsu Başlığındaki Önemli Entry'ler