bugün

ismail ege şaşmaz gerçekten yetenekli bir oyuncuymuş, bunu öğrendik. gerçekten rahmetliyi izlermiş gibi hissettirdi salondaki herkese.
her yerinden kalite akan bir film. oyunculuklar, görsellik, senaryo... hepsi çok iyiydi. özellikle konser sahnelerinde ben de orada olmak istedim. keşke hayattayken bir barış akarsu konserine gidebilseydim dedim içimden.
bu akşam sözleştik arkadaşlarla. bu filme gideceğiz. genelde zaten yerli filmleri tercih ediyoruz. fragmanlar gayet güzeldi. eminim film de iyidir. güzel bir akşam olur.
geçen hafta sonu mesaide olduğum için gidemedim ve giden arkadaşları acayip kıskandım. ancak bu hafta kesin ve net olarak gitmeyi planladığım film. mesai yazsalar da kabul etmeyeceğim. bir hafta sonunu da kendimize ayıralım.
sene bitmeden vizyona girmesi iyi oldu. bu sayede 2022'nin en iyi yerli filmi ünvanını alabilir. ki bana göre kesinlikle öyle. izlediğim en sağlam biyografilerden.
gişedeki başarısı açıkça söylemek gerekirse beni hiç de şaşırtmadı. zaten bekliyordum bunu. çünkü film güzel, konu zaten barış akarsu, yani o da güzel, oyunculuk ve senaryo da güzel olunca izleyiciden karşılığını buluyor.
barış'ın memleketi bartın'da da gösterime girmiştir. babası Selahattin ve kardeşi Nesrin Akarsu da filmin galasına katılmış.
Gişeye Zirveden Giriş Yapmış. böyle bir şey bekliyordum.

https://www.beyazperde.co...mler/haberler-1000003571/
muazzam bir filmdi. konser sahneleri muhteşemdi. ismail ege şaşmaz da oldukça başarılıydı. bize yıllar sonra tekrar barış'ımızı izletti.
son birkaç aydır insanları sinemaya en çok çekmeyi başaran yerli film olabilir. avm'de herkes bu filmi bekliyordu. ben de en kısa zamanda izleyeceğim. merak ettim.
salon ağzına kadar doluydu dün gece. bu kadarını beklemiyordum. demek ki barış'ı unutmayan pek çok kişi varmış benim gibi.
merhaba mı diyormuş filmde?

sıradan bir film.
izmir Optimum da bugün izledim.baris akarsu hayranı değildim ama güzel bir film olmuş.
gişede istediğini alacağını düşündüğüm film. genelde hayat öyküleri tutuyor ve bu tarz hikayeleri seven kemik bir izleyici kitlesi var. ki bunlardan biri de benim. fragmanlarını izledim ve kesinlikle izlemeyi düşünüyorum.
gayet güzel bir kare

görsel
gidenlerden duyduğum kadarı ile epey duygusal bir filmmiş. hem yaşam öyküsü hem de duygusal olunca benim de kesin gitmem gerek diye düşünüyorum.
muazzam bir yapım olmuş. hem performanslar hem de sahneler acayip iyiydi. tüm salon içine çekildik resmen.
barış akarsu hayranlarının mutlaka gitmesi gereken film. insanın içini ısıtan ve barış'ın yaşamı ile alakalı pek çok gönderme var.
yorum yapanların spoiler vermemesi gereken film. bu akşam sinemaya gideceğim çünkü.
son yıllarda ünlülerin hayat hikayesi epey çekilmeye başlandı. hemen hepsini de izlemişimdir. bana kalırsa bu film de aralarından en iyilerinden biri.
almila ada yine çok güzeldi. keza ismail ege şaşmaz da çok iyi bir performans sergilemiş. ne zamandır sinemaya gitmiyordum. iyi ki arkadaşlara uyup bu filme gitmişim.
iyi bir filmdi. ismail ege şaşmaz'ı tebrik etmek lazım. elbette yönetmeni ve görüntü yönetmenini de. güzel sahneler vardı ve bazıları aşırı duygusaldı. ağlamamak için kendimi zor tuttum.
izlediğim biyografi konulu filmler içerisinde ilk üçe girmiştir.
barış akarsu herkesin sevdiği, başarılı bir sanatçıydı. aramızdan erken ayrılması birçok insanı üzdü. hakkında bir film yapılmış olması onu hala unutamayan birçok insan olduğunun kanıtı.
vizyondaki en iyi yerli film olma ihtimali var, ki bence kesin öyle.
dün, yani pazar akşamı sinemada izleme şansı buldum. ismail ege'nin oyunculuğu ve barış akarsu rolündeki performansına diyecek sözüm yok. çok iyi canlandırmış ve rolden önce epey araştırma yaptığı ve rahmetlinin hareketlerini gözlemlediği belli.
yarın gideceğim film. tek başıma gideceğim, çünkü duyduğum kadarı ile epey duygusalmış. başkaları beni ağlarken görsün istemiyorum.
cuma akşamı iş arkadaşları ile gidip izlediğimiz film. barış akarsu hakkında pek bir şey bilmesem de öğrenmeme neden oldu. hatta epey duygulandırdı beni. 28 yaşında, bu kadar erken ölmesi gerçekten üzücü. çok daha büyük işler başarabilme potansiyeli olan bir sanatçıymış.
film tek kelime ile harikaydı. biyografik olarak çekilmiş en iyi filmlerden biri olabilir. barış akarsu'yu canlandıran ismail ege şaşmaz harika bir peformans sergilemiş. diğer oyuncular da çok iyiydi, ancak ege'nin performansına ayrı bir parantez açmak lazım. bir an gerçekten karşıma rahmetli barış var zannettim.
aslında pek ağlayan biri sayılmam film izlerken, ama beni bile ağlattı. tabii bunda barış akarsu hayranı olmamın da etkisi var. ismail ege şaşmaz çok başarılı canlandırmış.
oyunculuk 10/10
senaryo 10/10
duygusallık 10/10 ve elbette müzikler 10/10.
filmin ortalarından itibaren duygu yoğunluğu çok fazla. zaten salondaki ağlamalar da o noktada başladı. elbette benimkiler de. çok güzel bir film olmuş. emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
biyografi filmleri ülkemizde epey ilgi görüyor. insanların bu filme de alaka göstereceğini düşünüyorum. bu hafta sonu sinema salonlarının dolmasına neden olabilir.
an itibarı ile sinemalarda olan film. aynı zamanda mesai bitimini dört gözle beklememe sebep olan filmdir de.
Bakalım Müslümu gişede geçebilecek mi?
fragmanı dahi gözlerimin dolmasına neden oldu. pek severdim merhumu. mutlaka gidip izleyeceğim film.
pazar akşamı mutlaka izleyeceğim film. aslında yarın, vizyona girer girmez izlemek istiyordum ancak herkes pazar günü müsait olduğunu söyleyince tek başıma izlememek için ertelemek zorunda kaldım. fragmanı izlediğim an sinemaya gitmeye karar vermiştim zaten.
hafta sonu planlarımıza arkadaşlarla birlikte dahil ettiğimiz film. bir arkadaşımız barış akarsu'nun büyük hayranıydı ve vefat ettiğinde inanılmaz üzülmüştü. davet eden de o. güzel bir cumartesi olacak.
yarın vizyona girecek olan film. cuma günü iş çıkışı sinemaya gitmeyi özleyen bünyeler için ilaç gibi gelecek.
fragmanlarını izledim, internete düşen set fotolarını gördüm. barış'ı ne kadar özlediğimi fark ettim.
vizyon tarihine sadece iki gün kalmış olan film. sevgilimle ay dönümümüz. 7. ay. güzel bir sinema keyfi yapmayı planlıyorduk. gideceğimiz film de netleşti böylece.
vizyona girdiği ilk gün izlemeyi planladığım film. daha hakkında çekildiği yönünde haberleri okuduğum andan beri sabırsızlıkla bekliyorum.
vizyona girmesine sadece üç gün kalmış olan film. merakla bekliyoruz.
kadroda genç oyuncular yer alıyor. başroldeki oyuncu barış akarsu'ya tıpa tıp benzemiş. bazen biyografik filmlerde bu kısmı es geçebiliyorlar ama bence çok önemli. fragmanı sevdim. izlememek için hiçbir neden yok.
filmde barış akarsu'yu yetenekli oyuncu ismail ege şaşmaz canlandıracaktır.

görsel
vizyona girmesine sadece 8 gün kalmış film. bu ara biraz duygusallaşmaya hatta biraz da ağlamaya ihtiyacım olduğundan kesinlikle gitmeyi planlıyorum.
fragmandan bir kare.

görsel
vizyona girmesine daha iki hafta olmasına rağmen heyecanlandıran film. fragmanları izlemem yetti bana.
hüzünlü bir film olacağı fragmanlarından belli. bolca da müzik olacak. barış'ı sahnede görmeyi özlemişiz. oyunculuk konusunda bir tereddütüm yok. bence gayet iyi bir cast kurulmuş. izlenmeye değer bir yapım gibi duruyor. 18 kasım'da sinemada olacağız.
başrolde oynayan oyuncuyu ilk kez görüyorum, ancak fragmandan gördüğüm kadarı ile muhteşem bir iş başarmış. gerçekten barış akarsu'yu görmüş gibi oldum ekranda.