bugün

görsel

Yapımcılığına Özgür Tari’nin, yapımına Fikri Harika Prodüksiyon’un imza atacağı “Barış Akarsu Merhaba” filmi sete çıkıyor. Merakla beklenen film ekibi bugün okuma provası yaptı.

Barış Akarsu’yu ismail Ege Şaşmaz’ın oynayacağı filmde Aslı Bekiroğlu Akarsu’nun sevgilisini, Şafak Pekdemir yakın arkadaşını, Ebru Nil Aydın annesini, Hüseyin Avni Danyal babasını, Metin Coşkun dedesini, Aslıhan Kapanşahin kız kardeşini, Burak Satıbol yakın arkadaşını Aytaç Uşun ise yakın arkadaşına hayat verecek.

https://www.birsenaltunta...eni-oyuncular/6322/?amp=1
Bir şeyin bokunu çıkarmasalar ne güzel olur dimi? Barış akarsu ölmeden önce bu kadar anılmıyordu, öldükten sonra millet barış akarsu hayranı oldu. Ha barış akarsu’yu ben de severek dinlerdim fakat filminin yapılması çok absürt.

Kimse kusura bakmasın. Ayrıca ismail Ege şaşmaz barış akarsu’yu canlandıracak kadar yetenekli bir oyuncu değil. Bu da bir realitedir.

görsel

Afişi.
kar beyazdır önüm şarkısını söyleyen şarkıcı değil miydi bu arkadaş : sinema filmmi çekmiş ?.. hayırlısı olsun.
Ekonomiden anlamadığı gibi müzik ve sinemadan da anlamayan arkadaşlar var aramızda. Barış Akarsu 2007’de öldü. iyi adamdı. Genç gitti. Allah rahmet eylesin!
fragmanını izlemek bile beni duygulandırdı. özlemişim barış'ı ve hayatını anlatan bu filme de kesinlikle gideceğim. 18 kasım'da vizyona giriyormuş.
fragmanı buradadır:

https://www.youtube.com/watch?v=UywgASzTMS4
ismail Ege Şaşmaz gilmde barış akarsu'yu canlandıracak. fragmandan izlediğim kadarı ile epey benzediğini ve role de epey yakıştığını söyleyebilirim.
"her şey bir merhaba ile başladı"

yarışmadan çıkmıştı atv'de. favorimdi. kazandı, hak ettiği yerlere kısa sürede geldi. ancak, çok ama çok erken ayrıldı aramızdan. hakkında çekilen filmi de kesinlikle izleyeceğim. barış'ı görmek hem hüzünlü olacak hem de sevindirecek beni.
fragmanı beni çok etkiledi. 18 kasım'da vizyona giriyormuş. bayağıdır sinemaya gitmiyordum, çünkü izlememe değecek bir film yoktu. bu film için gidilir.
başrolde oynayan oyuncuyu ilk kez görüyorum, ancak fragmandan gördüğüm kadarı ile muhteşem bir iş başarmış. gerçekten barış akarsu'yu görmüş gibi oldum ekranda.
hüzünlü bir film olacağı fragmanlarından belli. bolca da müzik olacak. barış'ı sahnede görmeyi özlemişiz. oyunculuk konusunda bir tereddütüm yok. bence gayet iyi bir cast kurulmuş. izlenmeye değer bir yapım gibi duruyor. 18 kasım'da sinemada olacağız.
vizyona girmesine daha iki hafta olmasına rağmen heyecanlandıran film. fragmanları izlemem yetti bana.
fragmandan bir kare.

görsel
vizyona girmesine sadece 8 gün kalmış film. bu ara biraz duygusallaşmaya hatta biraz da ağlamaya ihtiyacım olduğundan kesinlikle gitmeyi planlıyorum.
filmde barış akarsu'yu yetenekli oyuncu ismail ege şaşmaz canlandıracaktır.

görsel
kadroda genç oyuncular yer alıyor. başroldeki oyuncu barış akarsu'ya tıpa tıp benzemiş. bazen biyografik filmlerde bu kısmı es geçebiliyorlar ama bence çok önemli. fragmanı sevdim. izlememek için hiçbir neden yok.
vizyona girmesine sadece üç gün kalmış olan film. merakla bekliyoruz.
vizyona girdiği ilk gün izlemeyi planladığım film. daha hakkında çekildiği yönünde haberleri okuduğum andan beri sabırsızlıkla bekliyorum.
vizyon tarihine sadece iki gün kalmış olan film. sevgilimle ay dönümümüz. 7. ay. güzel bir sinema keyfi yapmayı planlıyorduk. gideceğimiz film de netleşti böylece.
fragmanlarını izledim, internete düşen set fotolarını gördüm. barış'ı ne kadar özlediğimi fark ettim.
yarın vizyona girecek olan film. cuma günü iş çıkışı sinemaya gitmeyi özleyen bünyeler için ilaç gibi gelecek.
hafta sonu planlarımıza arkadaşlarla birlikte dahil ettiğimiz film. bir arkadaşımız barış akarsu'nun büyük hayranıydı ve vefat ettiğinde inanılmaz üzülmüştü. davet eden de o. güzel bir cumartesi olacak.
pazar akşamı mutlaka izleyeceğim film. aslında yarın, vizyona girer girmez izlemek istiyordum ancak herkes pazar günü müsait olduğunu söyleyince tek başıma izlememek için ertelemek zorunda kaldım. fragmanı izlediğim an sinemaya gitmeye karar vermiştim zaten.
fragmanı dahi gözlerimin dolmasına neden oldu. pek severdim merhumu. mutlaka gidip izleyeceğim film.
Bakalım Müslümu gişede geçebilecek mi?
an itibarı ile sinemalarda olan film. aynı zamanda mesai bitimini dört gözle beklememe sebep olan filmdir de.
biyografi filmleri ülkemizde epey ilgi görüyor. insanların bu filme de alaka göstereceğini düşünüyorum. bu hafta sonu sinema salonlarının dolmasına neden olabilir.
filmin ortalarından itibaren duygu yoğunluğu çok fazla. zaten salondaki ağlamalar da o noktada başladı. elbette benimkiler de. çok güzel bir film olmuş. emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
oyunculuk 10/10
senaryo 10/10
duygusallık 10/10 ve elbette müzikler 10/10.
aslında pek ağlayan biri sayılmam film izlerken, ama beni bile ağlattı. tabii bunda barış akarsu hayranı olmamın da etkisi var. ismail ege şaşmaz çok başarılı canlandırmış.
film tek kelime ile harikaydı. biyografik olarak çekilmiş en iyi filmlerden biri olabilir. barış akarsu'yu canlandıran ismail ege şaşmaz harika bir peformans sergilemiş. diğer oyuncular da çok iyiydi, ancak ege'nin performansına ayrı bir parantez açmak lazım. bir an gerçekten karşıma rahmetli barış var zannettim.
cuma akşamı iş arkadaşları ile gidip izlediğimiz film. barış akarsu hakkında pek bir şey bilmesem de öğrenmeme neden oldu. hatta epey duygulandırdı beni. 28 yaşında, bu kadar erken ölmesi gerçekten üzücü. çok daha büyük işler başarabilme potansiyeli olan bir sanatçıymış.
yarın gideceğim film. tek başıma gideceğim, çünkü duyduğum kadarı ile epey duygusalmış. başkaları beni ağlarken görsün istemiyorum.
dün, yani pazar akşamı sinemada izleme şansı buldum. ismail ege'nin oyunculuğu ve barış akarsu rolündeki performansına diyecek sözüm yok. çok iyi canlandırmış ve rolden önce epey araştırma yaptığı ve rahmetlinin hareketlerini gözlemlediği belli.
vizyondaki en iyi yerli film olma ihtimali var, ki bence kesin öyle.
barış akarsu herkesin sevdiği, başarılı bir sanatçıydı. aramızdan erken ayrılması birçok insanı üzdü. hakkında bir film yapılmış olması onu hala unutamayan birçok insan olduğunun kanıtı.
izlediğim biyografi konulu filmler içerisinde ilk üçe girmiştir.
iyi bir filmdi. ismail ege şaşmaz'ı tebrik etmek lazım. elbette yönetmeni ve görüntü yönetmenini de. güzel sahneler vardı ve bazıları aşırı duygusaldı. ağlamamak için kendimi zor tuttum.
almila ada yine çok güzeldi. keza ismail ege şaşmaz da çok iyi bir performans sergilemiş. ne zamandır sinemaya gitmiyordum. iyi ki arkadaşlara uyup bu filme gitmişim.
son yıllarda ünlülerin hayat hikayesi epey çekilmeye başlandı. hemen hepsini de izlemişimdir. bana kalırsa bu film de aralarından en iyilerinden biri.
yorum yapanların spoiler vermemesi gereken film. bu akşam sinemaya gideceğim çünkü.
barış akarsu hayranlarının mutlaka gitmesi gereken film. insanın içini ısıtan ve barış'ın yaşamı ile alakalı pek çok gönderme var.
muazzam bir yapım olmuş. hem performanslar hem de sahneler acayip iyiydi. tüm salon içine çekildik resmen.
gidenlerden duyduğum kadarı ile epey duygusal bir filmmiş. hem yaşam öyküsü hem de duygusal olunca benim de kesin gitmem gerek diye düşünüyorum.
gayet güzel bir kare

görsel
gişede istediğini alacağını düşündüğüm film. genelde hayat öyküleri tutuyor ve bu tarz hikayeleri seven kemik bir izleyici kitlesi var. ki bunlardan biri de benim. fragmanlarını izledim ve kesinlikle izlemeyi düşünüyorum.
izmir Optimum da bugün izledim.baris akarsu hayranı değildim ama güzel bir film olmuş.
merhaba mı diyormuş filmde?

sıradan bir film.
salon ağzına kadar doluydu dün gece. bu kadarını beklemiyordum. demek ki barış'ı unutmayan pek çok kişi varmış benim gibi.