1. 1.
    Mübarek yüzlü bir abimiz. Teknoloji ve bilim hakkında çok acayip konulara değiniyor.

Reklam alınır, tutar bu adam.
    14 -5 ... lavabotuar
  2. 2.
    Youtube'da sürekli videoalrını gördüğüm ama nedense izlemediğim abimiz.
    4 ... ertify
  3. 3.
    Kesinlikle farklı bir tarzı olan, bilgilendirici içerikleri ve kendine bağlayan üslubuyla takip edilesi bir youtube kanalı. Oyun kanalları, gereksiz vlogçular ve çoluk çocuktan geçilmeyen youtube türkiye çöplüğünde parlayan bir yıldız gibi.
    7 -1 ... bi gun yine useniyorum
  4. 4.
    çok güzel vloglar çeken abimizdir. kendisini severek takip ediyorum.
    3 -2 ... koca yamtar
  5. 5.
    kişisel gelişim uzmanı mı bilmiyorum ya da başka bir mesleği mi var hiç bir fikrim yok. lakin, youtube takip ettiğim en güzel kanalların başında yer alıyor. sanat, tasarım ve teknoloji ile alakalı biraz da felsefi içerikli güzel videolar hazırlıyor kendisi. sanırım iyi bir aile babası olmayı başarmış bir insan. adamın sesinin çok iyi bir tınısı var, kitap okusa her gün dinlerim o derece. mesela geçenlerde "zinciri kırma" diye hazırladığı videoyu hayatıma uyarlamaya çalışıyorum. ayrıca japonya gezileri de oldukça güzel. diğer bir güzel bulduğum videosu ise "pi günü". buradan bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=VVjd9FtvtZU+
    7 -1 ... belki hepsi bir kelime
  6. 6.
    çok kaliteli videolar yapan mübarek yüzlü abimiz. severek izliyoruz.
    5 -1 ... kumandanin arkasindaki bant
  7. 7.
    en iyi youtuber.bazı videolarını anlamak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.yararlı ve derin içerikli videoları var.
    7 -1 ... degerli musteri
  8. 8.
    düzgün diksiyona ve üzerinde durduğu konularda derin bilgilere sahip olduğunu anlayabileceğiniz youtuber.yolu açık olsun.
    6 -1 ... ibn x
  9. 9.
    kaliteli ve dolu içerik üreten, kanalını iyi ki keşfetmişim dedirten youtuber.
    3 -1 ... kubrick degil kubrickstra
  10. 10.
    sözlükte gururla reklamını yaptığım insan.

(bkz: 40sabaherkenkalk)
    6 -1 ... bi gun yine useniyorum