1. 1.
  dskfjskdjhfksdf turk halkidir.

  tembellikte sinif atlamis bu halk , tek vasfi ingilizce tercume edebilmek olan siradan bir youtuber a bilim adami muamelesi yapiyor...

  yaaa baris abi sen olmasan bunlari asla ogrenemices yaaa..
  8 ... wake up neo
 2. 2.
  barış özcan bilim adamı değil ama bilime en az bilim insanları kadar meraklı birisidir.
  1 -6 ... kitap okuyamayan insan
 3. 3.
  adam her videosunda üstüne basa basa yapabileceğinin bu olduğunu söylüyor; ben araştırır bulduklarımın bir kısmını sunar, merak etmenizi sağlamaya çalışırım. gerisini siz araştırın amk çocukları demediği kalıyor bir tek. herif standart bir youtuber'da bulamayacağız prodüksiyon ve kaliteyle, kurguyla içeriğini üretiyor, amacı konuyu size öğretmek değil, böyle bi' şey var merak ettiyseniz bi' araştırın öğrenin demek.

  her eline mikrofonu alanı sanatçı; her halkım diyeni siyasetçi, kahraman; her eline kalemi alanı şair/yazar yapan/gören millet, bu adamı anlattıklarından dolayı bilimadamı gibi görüyor amk yerinde. adamın suçu ne sözlük?

  herif orda video şeklinde içerik üretiyor, biz sözlük yazarları metin tabanlı. biz de atıp tutmuyor muyuz biliyormuş gibi, fikirlerimizle? biz de araştırdığımız, bildiğimiz kadarını paylaşmıyor muyuz burada? adamı niye eleştiriyorsunuz anlamıyorum amk. onun yaptığını yaptığımız halde üstelik.
  3 -1 ... soulngelica