bugün

daha doğrusu akp'nin ve tayyip erdoğan'ın kandırılmasıdır.
kandırılan biz değiliz, akp'liler ve tayyip erdoğan yani.

biliyorsunuz ki barış pınarı harekatında zafere yürüyen ordumuz önce abd ile yapılan, ardından da rusya ile yapılan antlaşmalarla durduruldu.

abd'ye, ypg'li teröristlerin çekilmesi için 120 saat.
rusya'ya ise 150 saat mühlet verildi.

her iki süre de çoktan doldu.
ama ypg'li teröristler çekilmedi.

türkiye buna rağmen her iki ateşkes mutabakatına uymaya devam ediyor.

bakınız bunu ben söylemiyorum, bu konuda en yetkili kurum, kuruluş ve kişiler söylüyor.

milli savunma bakanlığı açıklaması;
görsel

hulusi akar;
görsel

ve en yetkili isim, kandırılma konusunda bir dünya rekortmeni olan ümmetin lideri erdoğan;
görsel

erdoğan diyor ki; abd ve rusya ile yapılan mutabakatlara uyduk ama teröristler çekilmedi.

yani?
yani yine kandırıldınız.

bakın bugün bile teröristlerin saldırısında suriye milli ordusundan 11 kişi hayatını kaybetti.

erdoğan'ın kendi ağzından dinleyelim;
https://streamable.com/mjni1

evet kaynak trt, konuşan erdoğan...görüntüler montaj falan değil yani.
açık açık diyor ki verilen sözler tutulmadı, ypg çekilmedi.

sorusu olan var mı?
kandırıldık, bu konuda mutabık mıyız?

peki abd ile ve rusya ile mutabakat yapıldığında "türkiye kazandı, reis dünyaya diz çöktürdü" diyen kansızlar burada mı?
onların görüşlerini merak ediyorum.

bakın daha ilk abd ile yapılan mutabakat sonrası bunların "kandırıldık" diyeceklerini yazmışız;
(bkz: 120 saat sonra ypg çekilmezse ne olacak/#42301022)

ateşkes yapıldığında ilk şehit verdiğimizde yine yazmışız böyle olacağını;
(bkz: 20 ekim 2019 ateşkes döneminde verdiğimiz şehit/#42308506)

yazık ki bunlar koca bir ülkeyi yönetiyorlar.
bu kadar basiretsiz bir yönetim olmaz, olamaz, olmamalı...
bu 'kandırılanlar' ve onların şakşakçıları için değişen birşey yok. dünyanın en iyi padişahı tayyip en zengin ve itibarlı kullarıda akepeli çomarlar.
Hani lan zaferdi istediğimizi almıştık ne oldu akverenler.
Söyledik bu aldatmaca diye ama kafa yok ki amk.

Bence birilerini ankaraya gelip korkuttular neyse.
Reise kendisinin ve çocuklarının mal varlığı ile ilgili hatırlatma!!! yapıldığı için barış pınarı harekatı durduruldu diyelim. Yani ortada bir kandırılma durumu yok.
Hıh hıh hıh. Hammına...

görsel
sürekli kandırılan bir devlet adamı tarafından yönetiliyor olmak, makus kaderimiz.

korkarım bır gün gazozuna ilaç koyup tüm ülkeyi .ikecekler.
Kandırılıyor efenim,

Önünü alamıyoruz,

artık kandırılmaz diyoruz, yine kandırılıyor,

bu sefer tamam diyoruz,yok bana mısın demiyor yine kandırılıyor.
yine mi kandırıldın?

(bkz: bu da mı gol değil)
yazmadık mı lan biz bunları ? yazdık. harfi harfine dediğimiz gibi oldu mu ? oldu. süre kazanmak için oyalıyorlar kimse çekilmez hatta daha da organize edilirler karşımıza çıkartılırlar demedik mi ? dedik. peki ne dedi buradaki arkadaşlar ? tarihi bir zafer kazandık abd ye rusyaya diz çöktürdük.. hayır saflar diyeceğim ama akılları her türlü şeytanlığa çalışıyor saf da değiller yani. anlaşmaya uyulmazsa 120 saat sonra gene vuracağız demediler mi ? dediler. 120 saat biterken ek bir 120 saat verdiler mi ? verdiler. o 120 saatte bittiği üstüne birkaç tane 120 saat geçtiği halde teröristler hala orada mı ? orada.

ee şimdi mikrofon sizde o günlerde sesiniz pek bir gür çıkıyordu hani. şimdi gelinde izah edin bakalım şu tarihi zaferin an itibari ile durumunu. operasyona devam edende yok ne oldu o kadar atar gider..

(#42299032)
(#42300833)