bugün

Niye?

Bilgi verici bir insan görünce yobazlığın ne kadar sığ ve gereksiz bir mahluk yarattığını farkettirdiği için mi ?
Bu adamın ne bilgisi var anlamadım. Vikipediden bulduğu bilgileri sunuyor. Zaten bu adamı takip edenler hep cahil kesim. Bir şeyden haberleri olmadıkları için barış özcana bilim adamı muamelesi yapıyorlar.
Barış özcanı sevmeyen de ne biliyim.

Kimseyle geçinemez amk. Kendi halinde, bilgili, efendi bir adam.
herkesin kolaylıkla yapabileceği bayıltma durumudur. tokat bunun için ideal olacaktır zira yumruk vursanız yarısı boşa gider.
çok da zor olmayacağını düşündüğüm durumdur.
görsel
düz dünya videosun da düz dünyacıların görüşüne saygı duymadan konuşması beni üzmüştü eskisi kadar izlemiyorum artık ama aldığı tesla araba o ne be öyle.
tanımadığın bir insanı dövme isteğidir psikolojik sorundur tedavi edilmelidir.
sözlükteki dişi yazarların bile rahatlıkla yapabileceği eylemdir.
görsel
Tokatın hiçbir zerresi boşa gitmeyecektir. Harbiden adamın tam dayaklık suratı var.
net bir şekilde (bkz: yaran başlıklar)
boyun ile çene arasına oturtulursa oluşacak olan eylem.
Ne istiyorsunuz adamdan anlamıyorum. izlemiyorum da, nefret de etmiyorum.
Mal turnusolu.
Bunun boyu o kadar kısa mıymış lan. Harbiden tam dayaklık.
Amerikada yaşayıp Türkiyedeki lere amerikayi oven zat.

Bide bunu izliyolar mk. Spacex in reklamını elon musk bu kadar yapmadı mk.
şüphesiz stres attırır.
Beklenen hareket.
Yine hiçbir şey yapmayan insanlar yanlış veya doğru bir şeyler yapmaya çalışan insanları aklınca aşağılıyor.
Sen barış özcanın çavuşunu tokatlarsın ancak ergen.
Sizde herhangi bir öfkeyi uyandırması için bir sebep göremediğim youtuber kendisi. Takip etmemekle birlikte, üç dört yıl önce kırk sabah erken kalk videosu ile bir dönem sabah 6'da uyanmış ve fırsat bulamamayı bahane ettiğim tüm işlerimi halletmiştim ve bolca da okumuştum sayesinde. Gerçekten nefret edilesi şeyler yapan youtuberlardan bu kadar nefret ettiğinizi görmedim. ilginç.
Ben yaparım da niye yapayım güzel işler yapıyor çocuk beğenmeyen enesbatur izlesin amk.
Fare sesli olduğu içindir.
tokatın yarısının boşa gideceği bayıltma durumudur.
görsel
yabancı metinleri çevirip kendi bulmuş gibi anlatmasına engel olacak süper eylemdir.
fetö ile mücadele kapsamında her vatansever türk gencinin boynunun borcu.