1. 1.
    (bkz: banyodan sonra yorgun hissetmek)
    3 ... kizilmaske
  2. 2.
    ayna karsisinda belinde havluyla garip pozlu resimler cekip, cesitli sosyal platformlara yukleme yapmayla sonuclanir.
    4 ... revolter00
  3. 3.
    yakışıklı olanların temiz olduğuna dair edinilen yanlış bilgi sebebiyle bünyede oluşan histir. yok aynaya bakıyorum, üç gün boyunca yıkansam bile yok, yakışıklılık namına bişey yok.
    3 ... arpaci kumrusu
  4. 4.
    kirli bünyenin kirini attıktan sonra duyduğu his!

iç ses:

lan ben temizken hiç fena görünmüyorum ha!
    3 ... nobran ne ya
  5. 5.
    +aloo atıf,
    -hee?
    +banyodan çıktım çok seksiyim baba
    -eee?
    +seksiyim yani, hadi iyi günler
    -höe.
    6 -1 ... sarp
  6. 6.
    banyodan sonra aynı zamanda temiz olunması, güzel kokunması* bu olaya pozitif etki yapar.
    'ohh, misler gibiyim, yakışıklıyım, çok çekiciyim' nidaları ile aynaya bakılır, saçlar taranır, 'hey yavrum heyyy' denilir, 'maşallah taşşşş!' çekilir, parfümler sürülür, özgüven dolu olarak çıkılır banyodan. erkek kişinin kendini çok seksi ve yakışıklı hissettiği ender anlardan biridir.
    2 ... lynx lynx
  7. 7.
    gayet doğaldır. kişi temizlenmenin etkisiyle psikolojik olarak kendini iyi hissettiği için çekici hissedebilir. doğaldır. hemen suratına vurmayın zavallının, hissettiği kadar yoksa. kuruyunca bir ayna gösterirsiniz, olur biter.
    1 ... wolf
  8. 8.
    "an itibariyle". aha bundan nefret ediyorum sakın kimse yazmasın bu entryden sonra bu şekilde başlayan cümle, zira küfür ettiğimi söylemiştim.

şimdi dostlar durum şudur; ıslak erkek vücudunun seksiliği yadsınamaz bi gerçekliktir. o kaslı ve seksi vücudunu banyo aynasından gören her erkek şu cümleyi kurar: "çok yakışıklıyım!"
    lan ibne misin sen, ıslak erkek vücuduna bakıp bakıp seksi diyorsun? terbiyesiz, toplum ahlakını bozan müsvette seni!
    5 -1 ... can sikacagi
  9. 9.
    --ohh mis gibi oldum dimi kazım abi
    şii lan gözüme bi başka görüdün naci

--kazım abi dur yapm....
    3 ... elbette olsun
  10. 10.
    kızların da kendisini yakışlıklı hissetmesine neden olabilecek duşa sahip olmaktan geçebilir. o derece etkili duştur, banyodur falan filan.
    ... made in turkey