bugün

doğumgününüzde boncuktan hediye verecektir.
ayak ayarı yapılmamış çamaşır makinasıdır. ayaklarını gevşetip sıkılayarak dengede kalması, böylece zıplamaması sağlanır. ayar yap ayar!
öğrenci donu yıkamakta olandır. kusacak yer arar banyoda çaresizce.
vakti zamanında salona kadar gelenleri bile görülmüş ataları merdaneli makinelerin genetik hafızasına sahip makinedir.
(bkz: transformers) *
bizimki mutfakta volta atıyordu vaktinde. beşinci katta oturuyorduk sonra bir gün 3.kattaki komşumuz çamaşır makinesinin sesini duyup kapıya dayanınca annem pes etti ve gelinlik çamaşır makinesi evden gitti... hala oturup eski makineyi yad ederiz.
http://www.dailymotion.co...nesine-tuyla-atylyrsa_fun

bahçeye kadar çıkabilir.
Top sektiren versiyonları mevcuttur. Yeni nesil, akıllı bir çamaşır makinesi can sıkıntısından volta atıyor olabilir, "ben ayrı eve çıkıcam" diyen versiyonları mevcuttur.
sürekli aynı yerde çamaşır yıkamaktan sıkılıyordur.
benimkisi de bazen attaya götür beni diye rica da bulunuyor ama kendisinin ne olduğunu ağzına tıkıştırdığım kirli kıyafetlerimle anımsatıveriyorum.
bir arkadaşımın gülüş şeklidir. Aynen volta atan çamaşır makinası gibi gülüyo sözlük ve kızlar ona gülerken çok sempatik olduğunu söylemişler, bu nedenle ota boka gülüyor elemanı durduramıyoruz.
Gecenin bir vakti özgürlük mücadelesi veren çamaşır makinasıdır. Salona kadar geliyor bazen ibina..
Onun için Sırada ki hedef siz olabilirsiniz.