1. 135.
    iki gündür istemsiz bunları izliyorum.

Lan bu ne falan oldum ilk djdjdjdjd.
    2 -4 ... sekhmet07
  2. 136.
    Sevgilisi Mehmet ile kesinlikle evlenmesi gereken kişi. Eğer evlenmeyip ayrılırlar ise ileride kız evleneceği kişi ile bu videolar yüzünden çok sorun yaşayacaktır.
    1 ... senaristoyuncu
  3. 137.
    bana çok uzak bir insan,arkadaş bile olamazdım.
    3 -1 ... lahmecun
  4. 138.
    şu videolar yüzünden kimseyle sorun yaşamaz.

olm kız yiyişmiyor gördüğüm kadarıyla. kucakta zıplayıp memesini emcükletip göbeğine boşalmaya izin verenler başkasıyla evlenince sorun yaşamıyorsa bu kız hiç yaşamaz.
    6 -4 ... ooo memintolar da tombiktoymus
  5. 139.
    Videoları, çok ilginç bir şekilde izleyen insanların bir kısmını kendine bağlayan kişilik.
    Finallerim başlayacak olmasına karşın şahsen bende nedensizce izliyorum.
    Hayır, aslında çok ama çok saçma videolar çekiyor kendisi ama bir şey sanki izlemeyi bırakmaya engel oluyor.
    Sanırım her insanın içinde bir yerlerde bulunan ama tam olarak keşfedilememiş potansiyel bir içgüdüye hitap ediyor kendisi.
    2 -2 ... portatif at hirsizi
  6. 140.
    Ulan kadının yediği bir nane yok. Gün geçmiyor ki başlığı açılmasın. Çok yazık yahu, konuşulan şu konulara bak. Dünyaya faydalı bıraktığı zerre bir şey yok ama 150 ye yakın entry girilebiliyor hakkında. Bu entryi girmem aslında ironi oluyor. Kıskandım ulan.
    4 ... cokzararli
  7. 141.
    Sevgilisi Mehmet rehabilitasyon merkezine mi gidiyo acaba? Garip bir çocuk sanırım engelli.
    Çok tepkisiz.
    3 -1 ... patronum
  8. 142.
    Artık ilgilenmediğim vlogger. Gündemden düşmüştür. Yakında unutulur.
    1 ... bilge yazar
  9. 143.
    bu kim yahu?

zorla adam tanıtiyorsunuz
    sonra da "bunun gibiler nasil meşhur oluyo yeaa" goygoyunu sizden kelli kimseye bırakmıyorsunuz!

al, +1 lik meşhurluk payi da benden olsun.

t; bir kadın ismi, tanımadığım tanimaya da uğraşmayacağım.
    3 -4 ... dempatik
  10. 144.
    +mehmet beni seviyor musun?
    -çok seviyorum
    +ben de seni çok seviyorum ne kadar seviyorsun?
    -dünyalar kadar
    +ben daha çok seviyorum ama
    -dunyalardan büyük mü?
    +evet
    -sağol.

Videolarini izliyorsunuz, neden izlediğinizi asla bilmiyorsunuz. Kötü yorum yapmak istiyorum mesela şu an, kelimeleri toparlayamiyorum. Bence Mehmet de bu etkinin altında. hepimize büyü yapmış olabilir.
    1 ... susturulamayan avrat ll