bugün

Beni hipnoz eden konuşması ve Mehmet'in sabrı.
izlemeye başladığında "ne izliyorum lan ben" dedirten, fakat 30 saniye sonra sorgulamayı bırakıp hipnotize olarak izlemeye devam ettiğiniz vlogger. Video çekme tekniği çok hoj evet.

Bu vlog girdap gülüm, girdapta mehtap gülüm.

https://youtu.be/7q8zo4GNqrc
bu vlog girdap gülüm, girdapta mehmet gülüm.
Allah affetsin.
Allah bize şöyle helalinden bi bey verdi de biz mi a101 den abur cubur alıp piknik yapmadık..

Ayrıca banu’yu ben çok sevdim. Tanışsak çok iyi arkadaş olurduk bence. Sadece o biraz çocuksu. Sayemde biraz olgunlaşırdı. Onla mehmet de bana güzel bir ilişki için örnek olurlardı.
linç edilmesine üzüldüğüm kızcağız. gayet sade ve günlük gibi videolar çekmiş.

danla bilic gibi bir proje değil, genç kızları dejenerasyona uğratacak bir şey yapmamış. öyle çekmiş kendisini yüklemiş.
sosyal medyada anlamsız bir linç yerken tanıştım bu kızla.

buraya "ne kadar da doğal bir çift", 'samimiyete bak' gibi safsatalarla prim yapmak istemiyorum bu başlıkta.

evet videolarını izledim biraz ilgimi çekmedi hatta boktan geldi bana. sıradan bir youtuber, her önüne gelenin video çektiği bir mecra oldu sonuçta youtube bu konuda yadırgamıyorum artık.

bu kadar linç yemesinin sebebini anlamlandıramadım bir türlü, a101'e gittiği için dalga geçen mi dersin, link aldığı için dalga geçen, dolmuşla bir yere gittikleri dalga geçen zibilyon tane elitist bir göt topluluğu var.

ben sosyolog veya elit bir göt değilim. lakin bu kızın popüler kültürün günümüz standartlarını yapmadığı için, o elit götlerin estetik anlayışına uygun bir tarza sahip olmadığını düşündükleri için iğrenç bir şekilde linç edilmesi terbiyesizliktir.

videolarını beğenmezsin ve o youtubera tavsiyeler vererek eleştirebilirsin ama eleştiriyi dikkate alır ve almaz onun bileceği iş buna amenna. ama hem hakaretler edip hem o videoları izlemek salaklik amk, olm hiç mi işiniz gücünüz yok siktirin gidin o kanaldan izlemeyin bu kadar basit bir olay. sanırım sonunu bağlayamiyacağım, bu konuda niye bu kadar uzun yazdım hiçbir fikrim yok. neyse fazla saçmalamadan gideyim ben..
Ya bu kızı neden aşağıladılar hayalimdeki ilişki bilmem ne diye sanki götüm erkek arkadaşıyla her gün isveç dağlarında şarap içiyo.

Kız ne güzel ipa marketten çikolata alıyo sevgilisiyle boztepede piknik yapıyo herkes kanyonda sinemaya gitmek zorunda mı?
hayatının her saniyesini vlog çeken ve sabırlı, saftirik bir sevgiliye sahip olan itici bir kızdır.
bugün twitterda denk geldiğim yutubır arkadaş. videolarını içerik olarak beğenmek imkansız. sadece bana komik geldiği için hoşuma gitti o kadar.

videolar yayılınca kızla ve arkadaşıyla twitterda bayağı dalga geçen pç kurularını kınıyorum. tamam videolar bence de saçma ötesi ama sosyal mecrada rezil etmenin ne gereği var. üzmeyin oğlum çocukları. twitterda bir iki beğeni alacam diye şaklabanlıklara girmeyin.

aynısını ananıza bacınıza yapsalar hoşunuza gider mi lan ibneler.
ulan millet ananıza sövse 'ne güzel sövdü lan' deyip kahkaha atacaksınız, yani şu kızcağınız şu videoları mı battı?

hayır beğenmiyosan izlemezsin yani nedir bu haller lan?
yazık insanların hayatının içine sıçmaya bayılıyorsunuz.
toplumun ne kadar acımasız olduğunu, eline fırsat geçince üst kesimin orta kesimi, orta kesimin alt kesimi, acımasızca nasıl hakaretlere varıncaya kadar, ezebileceğini gözler önüne seren vloger.

youtube da vlogerlerin, genelde kendilerini zengin gibi gösterdiğine, alışık olduğumuz sosyal medya da, sıradan hayatını kameraya alıp internette paylaşan, sıradan kendisi gibi saf erkek arkadaşıyla, gezmelere giden bir kız. keşke günümüz toplumundaki kızlar da, iki yüzlü, kendisini beğenmiş, çıkarcı, riyakar, yalancı, menfaatçi olacağına, böyle saf olsa. günümüz toplumunda, saflığı kendi halinde yaşamayı, sıradan olmayı, aptallık budalalık olarak gören bir toplum var, ne yazık ki. bizler nasıl böyle bir toplum olduk, inanılır gibi değil. kendinizi televizyon dizilerine öyle bir kaptırmışsınız ki, sıradan kendi halinde takılan, kızla bile dalga geçebilecek kadar alçalmışsınız

fark edemediğimiz bir şey var. youtube da o çok şaa şaalı, vlogerlerin anneleri babaları büyük anneleri ve büyük babaları, 2000'li yıllarda yer sofrasında yemek yiyordu. kızı eleştiren kişilerin %80'lik kesiminin, ailesine köylerden büyük aileleri gıda gönderiyordu. eskiler ne çabuk unutuldu.

yine modern olun, ama geçmişi unutup, başkalarına hakaret edercesine eleştirmeyin,
yazıktır günahtır ayıptır.

(bkz: aslında hepimiz banu berberoğluyuz)
Yeminlen Hipnoz ediyo insanı.
Yahu bu kız kac yasında video da ben üniversiteye giderken falan diyo.
varoşluğu ve kezbanlığı övme timi tarafından ünlü yapılan boş beleş tip. bu hiçbir şey yapmadan video çeken kızın gündem olması bile sinir bozucu açık ve net.
Videoyu ilk gördüm baya bir güldüm. Küçümsemek değil amacım ama hakkaten izlerken komik. Sorun link alması değil a101 e gitmesi değil bunları hepimiz yapıyoruz zaten. Sorun bu kadar basit anlardan vlog yapması.

Cidden çok temiz yürekli bi kız ama. Muhtemelen sevgilisi de öyle. Kendi hayatında onlar çok mutlu bence ama şu video olayları yüzünden araları bozulmuş. Mehmet e arkadaşları ve çevresi toplum baskısı yapmış. Kızınsa zerre umrunda değil. izlenmesi ve takipçisi arttı sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Ayrıca 94 Trabzon doğumlu, 2 yıllık meslek yüksek okul muhasebe mezunuymuş. 23 yaşından çok daha çocuksuydu sanki videolarda ya o konuda baya şaşkınım.
la mazlum edebiyatı yapıp şunu savunmaya geçenleri de anlamıyorum. noldu ilk izlediğinizde katıla katıla gülmemiş miydiniz? hemen duyarlı bireylere dönüştünüz. neymiş içi temizmiş felan. biz içinin pis olduğunu varsayarak mı gülüyoruz yani? gülün geçin.
Sırf doğal diye bu kızı göklere çıkarmaya gerek yok.
Bu kız normal, Diğer yutubırğğğlar fazla itici.

Neyseee.
Anne ben yutubır olçam.
Sanki kız hepimizle dalga geçiyormuş gibi. izledikçe videoyu bitiremiyor insan. Bi de kesip aniden başka ortamda başlatıyor ya videoları beni asıl bağlayan orası.
video çekme hastalığına yakalanmış bir kız. izlemeyin olsun bitsin bu kızdan daha önemli bir çok şey var şu türkiye de.
tamam küfür edilmesin de sempati beslenecek bir tarafı da yok. normal diye niye bir insana sempati duyalım lan.
overrated YouTuber. Diğerleri yapmacık olduğu ve video düzenlemeden iyi anladığı için banu çok fazla sevildi ya da nefret edildi sürekli kesik kesik konuştuğu için.
birkaç hafta öncesine kadar kendi halinde vloglar çekip, youtube’daki kitlesiyle paylaşıyordu. o ana dek kimse yadırgamıyorken, bir anda gayet tatlı ve normal bir şekilde konuşması neden garipsenip, alay konusu olabildi anlamış değilim. mizah anlayışı bu kızla -tabiri caizse- dalga geçmek olanlar, recep ivedik falan izleyerek de gülüyordur sanırım.
Az önce ismini Sözlükte görüp internette araştırdığım kız. Normal, sıradan Yurdum insanı. Yerinde olmak isterdim. Bu kadar doğal, bu kadar elindekiyle yetinen, bu kadar kasıntısız biri olsaydım keşke. Umarım mutlu olur. Danla bilic ten daha fazla izlenilmeyi hakettiği kesin!
Doğal,katıksız ama anlamsız .
güncel Önemli Başlıklar