1. 1.
    laaaaaaaaaaann! bi olaydır. puuuu.
    3 ... kor kursun
  2. 2.
    5 vakit namazını kılan,dindar dededir. bademleyecek çocuk bulamadığından kankasını sikmiştir.

gerçek islam bu değil.
    27 -33 ... munir bey
  3. 3.
    noluyo lan bu dedelere? hepsi sapıttı amk. benim dedemde anneannem vefat ettikten 1 hafta sonra beni evlendirin ben yalnız kalamam diyordu. ihtiyar bunağa bak hele.
    16 -5 ... gri sehrin adami
  4. 4.
    gördüğü her olumsuzluğu islama bağlayan mendeburlar, bre gafiller azalarak yok olun gidin artık.
    21 -13 ... leyte
  5. 5.
    62 yaşında olmam hasebiyle, yaşıtlarımın bir gün köpeğe bir gün kankeytasına hallenmeleri benim ekstra dikkatimi çekmekte.

allah yoldan çıkarmasın diyorum. inceden de tırsıyorum, bir 10 sene sonra falan yaşıtlarıma çok daha dikkat etmeliyim.

kimseye güven olmayacak artık azizim.
    30 -2 ... hassas nihat
  6. 6.
    yazıklar olsun o yaşta hemcinsine oral yapmak nedir ulan ahah.
    2 ... esmer cocuk
  7. 7.
    durum vahim, hem de çok vahim.
    2 ... acikpencere
  8. 8.
    (bkz: açmayın dedeler)!!!!

Bu kez harbi dedeler! Anadolu’nun bağrından kopmuş, koca yürekli, koca götlü ve koca... neyse...

Kapatıp gidelim bence bu dükkanı. içine sıçtığımın ülkesinde dedeler bile sıyırmış kafayı.
    14 ... serenity painted death
  9. 9.
    Otobüste öpüşen çiftlerin tekme tokat dövüldüğü günlerden bankta oral yapılan günlere.

Modern olmak çağı yakalamak bunu gerektirir. Bunu en çok şu an bu rezili ayıplayanlar istiyordu. Hayır o günlerde özgürlük bu dediğiniz şeyleri şimdi neden ayıplıyorsunuz?
    7 -5 ... frekans
  10. 10.
    yolda görsen elinden tutup karşıdan karşıya geçireceğin tipler parkta birbirine geçiriyor.

dedeye sahip çıkmak böyle birşey olmamalı.
    19 -1 ... kedilerinbabasi