1. 1.
    https://youtu.be/VeoS-YYuY_g
    15 temmuzdan 10 ay sonra bankaya para yatırdı diye hapiste yatan bir tarih öğretmeninin beni sinirden ağlatan hikayesi. O banka 15 temmuz'dan sonra niye kapatılmadı? Yasa dışı bankamıymış? Yasa dışıysa neden açık kaldı? Vicdanını nerede bıraktı insanlar? Yazıklar olsun. Birinin gelip mantıksız, vicdansız, hukuksuz bir şekilde hayatımla oynaması mı gerekiyor? Boyle iş olur mu demek için?

Edit; şu başlıkla benim fetö savunuculuğu yaptığımı sanan. Aslında o hain köpek yüzünden masumlara ne zararlar geliyor diye isyan ettiğimi anlamayanlar için bu şerefsize hangi tarihlerden beri hain dediğimin fotolarını bırakıyorum. 2009'da çok daha ağır ifadelerim var. Onları atmak istemiyorum. benim türkçem eski ya da türkce bilmiyorum. Ya da insanlara laf anlatmak zor.

bankaya para yatırdı diye kör edilmek

2 -6 ... huzursuz adam
  2. 2.
    15 temmuzdan önce zaten tmsf ye devredilen bankadır.

Tmsf ye devredildikten sonra para yatırdı diye ceza vermek hukuken suçtur.
    2 -1 ... n dakota
  3. 3.
    yav he he. öğretmenliğe nasıl atandığını bir araştır altından neler neler çıkar.

(bkz: yiyin birbirinizi)
    (bkz: svihs)
    4 -3 ... nesgayfe
  4. 4.
    kaynağı bold medya olan bir video'dur.
    (bkz: bold medya)
    3 -3 ... worldischange
  5. 5.
    Yemişim kaynağını. Bir tane değil ki? Terörist diye hapse atılan 18 ay sonra masum olduğu anlaşılıp beraat edilen polis memuru var, askere alınıp saldırıda şehit düşen! Eşine sen terorist eşisin diye işkur kaydı alınmayan hani? Sonra devlet erkanının şehit cenazesine katıldığı, önce terörist sonra şehit kahraman dediği polis memuru! Şehit maaşı bağlanıp, iki yakını devlet memuru yapılacak olan 4 yaşında oğlu olan hani. Böyle detaylı onlarca sayarım. Yok ataması nasılmışlar falan? Diyelim hileli, diyelim suç işlemişte olsun. Ülkedeki tüm mahkumlar hapiste sakat mı bırakılıyor? Sizler imsanlığınızı, vicdanınızı, imanınızı nerede bıraktınız? Müslümansınız üstelik değil mi? Bu vicdansızlığı nerede öğrendiniz? Yazıklar olsun. Kaynak bold medyaymış. Kaynak ben olsam bile, yalan mı? Olmadı mı bunlar? Böyle kendi hayatınızı, ailenizin hayatını savunamazsınız çünkü o klavye başında yapılmaz.
    1 ... huzursuz adam
  6. 6.
    Şaban Dişli’nin Tümgeneral kardeşi Mehmet Dişli 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle cezaevinde.AKP Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger’in kardeşi Hasan Haluk Dülger Konya’daki 'FETÖ' operasyonu ile tutuklandı.TBMM idare Amiri, AKP Hatay Milletvekili Orhan Karasayar’ın kardeşi isa Karasayar, Hatay’da 'FETÖ' kapsamında gözaltına alındı. Karasayar’ın arasında bulunduğu 5 kişi, FETÖ üyeliği iddiasıyla 6 Ekim’de tutuklandı.Şaban Dişli’nin kardeşi, Genelkurmay Stratejik Dönüşüm Dairesi Başkanı Tümgeneral Mehmet Dişli, 15 Temmuz darbe teşebbüsünden tutuklandı. Dişli.Kadir Topbaş’ın damadı iş adamı Ömer Faruk Kavurmacı, 8 Eylül 2016’da tutuklandı.Aydın Milletvekili Mehmet Erdem’in kardeşi Ömer Erdem, 27 Temmuz’da gözaltına alındı. Erdem, 4 Ağustos’ta serbest bırakıldı. Ömer Erdem’in şüphelisi olduğu soruşturma halen sürüyor.eski AKP milletvekili ilhan işbilen, Hasan Hami Yıldırım tutuklanırken, gözaltına alınan eski AKP milletvekili idris Şahin serbest bırakıldı. Eski AKP’li vekil Hakan Şükür hakkında yakalama kararı bulunuyor.

Bu liste bayağı uzar. bu tip şahıslara tek kelime edecek yüreği ve vicdanı olan? Gariban bir öğretmen tedavisine müsade edilmediğinden kör olmuş. Bayram ediyor, nefretini kusuyorlar utanmadan. Pes.
    1 ... huzursuz adam