bugün

nedense bankamatiğe herkesten önce gelip kullanıcı adı ve şifresini bankamatiğin klavyesinden girebilmeyi başarırlar. tabi login olana kadar arkasında kavak ağacının boyu kadar sıra oluşur. millet "bitse de gitse şu amına koduğum" der ve kimi zaman geçsin diye telefonda vakit geçirmeye başlar, kimi sigara yakar, kimi de sıranın arka kısımlarından olduğundan "neyse amk zaten 20 lira çekecektim, karttan çektiririz artık" der ve gider. bu bankamatikten facebook'a giren gavat da hala "yok efendim yer bildirimi yapayım, yok efendim candy crush saga oynayayım" der ve hala bankamatikteki karının konuşmasına sebep olur. "Lütfen parayı yatırınız !","lütfen yatırdığınız paranın seri numarasını 2 ile çarpıp tc kimlik numaranıza bölünüz !" gibi salak salak sesler çıkar bankamatikten. bu arada sıradaki sigara yakmış gencin arkadaşı "olm bi sigarayı içemedin la ver amk ver !" der ve genç ise ibretlik cevabı verir; "olm bu 2. lan, öndeki yarak kafalı bankamatiği sömürdü amk !".

hala işlemlerini bitirememiş olan face'de takılan dalyarak ise "ayy, bi de twitter'a bakayım ama önce facebook şifremi değiştireyim" der. Neyse şifresini değiştirmek için ayarlar kısmına girer ve ilk önce mevcut şifresini ve yeni şifresini girdikten sonra işlemin onaylanması için cep telefonuna gelen onay kodunu alır ve tekrar bankamatiğin tuşlarına basmaya başlar. bu arada artık kullanılmak iyice yavşayan tuşlar alev almaya başlar, bankamatik yavaşlar. bu arada en başından beri emekli maaşını almak için bekleyen yaşlı amca çok yaşlı olduğu için ölmüş ve cenaze işlemleri karttan çekilmiştir. face'den çıkan dallama ise tam twitter'a girecekken bankamatiğin anasını ağlattığı için bankamatiğin para verme ünitesini bozmuştur. böylece sigara içen genç ve arkadaşı bi güzel o amına kodumunun salağını double penetration sikmişlerdir.
öncelikle
(bkz: sen ne diyon la değişik)

bankamatik ismini türkiye iş bankası kullandığı için öncelikle iş bankasınının bankamatik ağlarına girmek gerekir.
Şahsen Garantinin windows kullandığını gördüğümden dolayı doğru olabilecek durumdur.