1. 11.
  ilk kez gelmiş olma ihtimali da bi yüksek.
  1 ... sorucu
 2. 12.
  bankamatikle düzeyli bir arkadaşlık ilişkisi olan kişi olabilir. misal; ben kastamonuda üni okuyorum ve merkezde bankama ait tek atm var, sürekli onu kullanıyorum. ne zaman gitsem para veriyor hiç açıkta bırakmadı beni bu güne kadar kendisi. bende minnet borcumu ödeyebilmek için kendisine haydar ismini verdim ve gördükçe selam veriyorum kendisine. bazen oturup muhabbet bile ediyoruz. etraftan geçenler anlam veremiyor dostluğumuza ama olsun.
  2 ... bigbadtrip
 3. 13.
  makinenin azizliğine uğramış olması muhtemeldir. sakin olmakta fayda var.
  2 ... aarbei
 4. 14.
  gelire, gidere, otomatik ödenen faturaların miktarına bakar daha sonrada para çeker. ama bu kadarla kalmayıp para çektikten sonra tekrar hesap özeti inceleyen insandır. Durum vahim olmakla beraber sıradakilerin katil olma potansiyellerini arttırır.
  2 ... calbicor
 5. 15.
  insanı hayattan soğutan tiplerdirler. bir gün birisini tutup: ne yapıyorsun oğlum! diyesim var.
  1 ... delikadirulen
 6. 16.
  hadi insan yaşlı olabilir,bu işlere uzak olabilir filan tamam da hele o genç yaşta mal gibi geniş geniş, arkada bekleyenleri hiç tınlamadan rahat rahat kartı çıkartıp,gene sokup baştan yeni işlemlere girişenler yok mu tam beyincik soğanına arkadan sağlam bi tokat hakediyor.
  1 ... budapest express
 7. 17.
  dövülmesi gereken kişidir. ulan o alet senin şahsi malın mı, ne hakla orada dakikalarca durursun, o mereti kullanmasını bilmiyorsan paranı sabah saatlerinde çek, gece yarısı çek, günün ortasında geçiyosun o bankamatiğin karşısına allahın malı, millet senin bankamatik bilgisizliğini mi çekecek, pislik herif (veya bayan).

  bunların daha bi öküz olanı da vardır, arkada zilyon tane insan kuyruktadır, bey abimiz bankamatikten fon filan bozdurmaya kalkar, fatura öder bilmem napar, arkadaki adamın üzerinde para yoktur, bi yere yetişecektir, işi daha acildir, senin s..ndirik fonlarından daha hayati işi vardır ama anlayacak kafa nerde. bu millete bankamatik filan fazla arkadaş, gitsin veznede sırada beklesin. öküz ya..
  ... lehtar
 8. 18.
  maldır. hem cahildir, hem de arkada insanlar beklerken huzursuz olup tepki gösterince trip atarlar. bi de sanırsın fbi ile görüşme yapıyor bi gizlilik, bi paronayaklık.
  ... lehtar
 9. 19.
  bekletip bekletip çekildikten sonra ''sonunda lan'' dedirtir bunlar. karşında ''geçici olarak kullanım dışı'' cümlesini görene kadar..
  daha sonrasında yaratıcı olabiliyorum pek tabi.. *
  ... paradigmatik
 10. 20.
  Kesin birşeyler ters gitmiştir bankamatiğe uçan tekme atabilir olay yerinden uzaklaştırmakta fayda var.
  ... valio