bugün

bankamatikte oyun oynadığını düşündüğüm kişidir. 20 dakika bankamatikte başka ne yapılabilir ki.
özellikle 2 sıra var ve iki sırada da eşit sayıda insan olduğunda, seçilen sırada çıkan kişidir. diğer sırada insanlar gelir gider, trilyonlar akar ama sizin sıranızdaki insan tetrisine devam etmektedir.
bankamatiğin sadece kendisi iÇin yapıldığını düşünen kişi.
yaşlı olabilitesi fazladır. he bir de, iki saat çantasından kart şifresini arayan kadınlara da burdan selam ederim.
ağzına cakilmasi gereken teknoloji özürlü ya da zengin kimse.
bir de kulağına dayadığı telefonla sevişir gibi bütünleşmişse,daha çok duracak kişidir.allah belasını versindir.
arkasındakiler ile manevi akrabalık kuran kişidir.
yaşlı bir insansa insan bir ölçüde sabredebilir. amcacım teyzecim yardım edeyim mi de diyemez insan ancak onların yardım teklif etmesi beklenir. çünkü işin içinde para var. bir yanlışlık ve ya yanlış anlama durumunda hırsız , dolandırıcı çıkma ihtimali var işin içinde. yaşlı değilse eğer iş çığırından çıkıyor. bazıları 8 kartla gelip her birini sokup hiçbiriyle bir işlem yapmıyor. insanı sinir ediyorlar. ancak agresif birinin laf çarpması sonucu bu çile bitiyor.
arkasında kuyruk uzadıkça yediği küfürde o kuyrukla uzayan kişidir.
fatura yatırmakta olma ihtimali yüksek kişidir.
ilk kez gelmiş olma ihtimali da bi yüksek.
bankamatikle düzeyli bir arkadaşlık ilişkisi olan kişi olabilir. misal; ben kastamonuda üni okuyorum ve merkezde bankama ait tek atm var, sürekli onu kullanıyorum. ne zaman gitsem para veriyor hiç açıkta bırakmadı beni bu güne kadar kendisi. bende minnet borcumu ödeyebilmek için kendisine haydar ismini verdim ve gördükçe selam veriyorum kendisine. bazen oturup muhabbet bile ediyoruz. etraftan geçenler anlam veremiyor dostluğumuza ama olsun.
makinenin azizliğine uğramış olması muhtemeldir. sakin olmakta fayda var.
gelire, gidere, otomatik ödenen faturaların miktarına bakar daha sonrada para çeker. ama bu kadarla kalmayıp para çektikten sonra tekrar hesap özeti inceleyen insandır. Durum vahim olmakla beraber sıradakilerin katil olma potansiyellerini arttırır.
insanı hayattan soğutan tiplerdirler. bir gün birisini tutup: ne yapıyorsun oğlum! diyesim var.
hadi insan yaşlı olabilir,bu işlere uzak olabilir filan tamam da hele o genç yaşta mal gibi geniş geniş, arkada bekleyenleri hiç tınlamadan rahat rahat kartı çıkartıp,gene sokup baştan yeni işlemlere girişenler yok mu tam beyincik soğanına arkadan sağlam bi tokat hakediyor.
dövülmesi gereken kişidir. ulan o alet senin şahsi malın mı, ne hakla orada dakikalarca durursun, o mereti kullanmasını bilmiyorsan paranı sabah saatlerinde çek, gece yarısı çek, günün ortasında geçiyosun o bankamatiğin karşısına allahın malı, millet senin bankamatik bilgisizliğini mi çekecek, pislik herif (veya bayan).

bunların daha bi öküz olanı da vardır, arkada zilyon tane insan kuyruktadır, bey abimiz bankamatikten fon filan bozdurmaya kalkar, fatura öder bilmem napar, arkadaki adamın üzerinde para yoktur, bi yere yetişecektir, işi daha acildir, senin s..ndirik fonlarından daha hayati işi vardır ama anlayacak kafa nerde. bu millete bankamatik filan fazla arkadaş, gitsin veznede sırada beklesin. öküz ya..
maldır. hem cahildir, hem de arkada insanlar beklerken huzursuz olup tepki gösterince trip atarlar. bi de sanırsın fbi ile görüşme yapıyor bi gizlilik, bi paronayaklık.
bekletip bekletip çekildikten sonra ''sonunda lan'' dedirtir bunlar. karşında ''geçici olarak kullanım dışı'' cümlesini görene kadar..
daha sonrasında yaratıcı olabiliyorum pek tabi.. *
Kesin birşeyler ters gitmiştir bankamatiğe uçan tekme atabilir olay yerinden uzaklaştırmakta fayda var.
yaşlı olurlar genelde atm ekranında çıkan tüm yazıları büyük bir dikkatle sindire sindire okurlar bunlar.
Ek hesaptan çekip kredi kartına yatıran ve sonra x bankasınada olan borcundan ötürü onuda ordan çekip diğer tarafa yatırıp sürekli aktar dönder yapan kişidir.
göreceli kişidir. Zamanın göreceliliğini kabul edersek aynı boku kendimizin de yiyor olma ihtimali gelir akıllara.
kuyrukta ara dayağına çekilebilme ihtimali olan kişidir.

hele birde bunların sevecen baba versiyonu vardır ki linç etmek istersin ama çocuğu yüzünden kıyamazsın.

lan çocuğu atmye oturtmuş,
+ hadi oğlum şuna bas, buna bas. para gelicek şimdi. hauhuahaha.

triplerindekilerdir. biz sana basacaz yakında birader merak etme.
Tam sopa atılmalıktır. Bu mallıkla kart alması bile mucize. Evet.
güncel Önemli Başlıklar