bugün

efendim sıra almışınızdır herkesin sırası gelir tıkır tıkır işini halleder ama sizden önce bir kişi vardır ki onun işi bir türlü bitmek bilmez çıkartır kağıt,para,gözlük detaylı detaylı inceler okur imzalar danışır ve bu kişi istisnasız bir moruktur. allah belanı versin moruk beni bugün bu bankada çok sinirlendirdin. göt oğliii.
moruk olmasam da (bilmiyorum yaşlanmış da olabilir ) okumadan kağıt imzalamıyorum. oflayan puflayan insanlara bakıyorum sonra geri dönüp okumaya devam ediyorum.
sabun yapılası kişidir.
(bkz: borçluyuz)
bunun birde bankamatik versiyonu vardır. acil işiniz varsa sinir katsayınız artar.
açıklama yapması gereken moruktur.
--spoiler--
allah belamı versim ki işim vardı, milyon dolarları yönetmek kolay değil.
--spoiler--
Bankadan çıktığında öldüresiye dövülesi kişidir. Anlama güçlüğü çekmesi sebebiyle banko görevlisini veya müşteri temsilcisini oyalar da oyalar , oracıkta gömesi gelir insanın.
fatiha ve ihlas okursanız ruhu huzura erer ve gider.
bu morukgillerin bir de oturdun mu kalkmayanı vardır. lan kalkın bir de ayaktakiler otursun.
yaşlı olmasından kaynaklı geç algılama, az görme, az duyma, teknolojiye alışık olmama gibi durumları olduğu için istekleri yavaş yerine getiren insandır ve herkes yaşlanma adayıdır.