bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bilenler bilir, yakın bir zamanda ziraat katılım bankası şubeleri açılacak arkadaşlar.

  benim gibi iibf mezunuysanız ve banka sınavlarıyla da ilgileniyorsanız kesinlikle haberiniz vardır.

  haberin kötü tarafı her bankanın kpss puanı gibi bir puan istemeyip kendi sınavını kendi yapması. ve her sınav başvurusu en az 50-75 lira. üstelik sınavlar merkezi illerde oluyor ve uzak yerlerde oturan arkadaşlar için extra yol masrafları vs. de çıkıyor. kendi adıma son iki senedir sınavlara verdiğim para çok rahat bin lirayı geçmiştir.

  bildiğiniz gibi 25 nisan'da müfettişlik sınavı oldu ve -yanılmıyorsam- 200 kişilik bir kontenjana binlerce aday başvurdu. baraj puanı 60'dı ama 70'lere yakın bir puanda kapattı sanırım.

  sizlerden ricam son 1-2 senede ziraat bankasının herhangi bir uzman yardımcısı, müfettiş yahut servis/banko görevlisi sınavlarına giren arkadaşların aşağıda vereceğim linkteki adrese şu tarz bir öneride bulunmaları.

  "Katılım Bankanıza, 25 Nisanda Müfettişlik/uzmanlık sınavlarına giren ve belli puanın üzerinde kalanları yine bir mülakat sistemine tabi tutarak istihdam edebilirsiniz!"

  https://twitter.com/ziraa...status/604291567747252224

  *

  facebook banka ilanları sayfasında da paylaşacağım bu öneriyi, siz de ilgilenir ve destek vermek isterseniz çok memnun olurum.
  3 ... zekizabeth