1. 1.
    Kaynağını aşırı derecede merak ettiğim ego. Hangi bankaya gidersem gideyim Bireyselde de ticaride de aynı siklememezlik. Karıya hesabı bugün açalım 450 bin tl transfer edecem diyorum, iddaa oynamak için hesap açan vasıfsız öğrenci muamelesi yapıyor. imalı imalı sorular sormalar, benim işimi bitirmeden araya müşteri almalar. bir telefonumda işinden olacak haberi yok ama böyle şeyler için rage yapacak kadar ezik değilim. 5 milyon yatıran var sen kimsin ki kafası mı bu şimdi? kraldan çok kralcılığınızı sikeyim.
    2 -4 ... nesgayfe
  2. 2.
    Müşteri temsilcimi cepten arayıp döviz hesabından dolar bozup vadesiz hesaba yatırmasını rica ediyorum, işlem 1 dakika bile sürmüyor..

Bence tamamen kişilikle ve karşıdaki insana saygı göstermeyle alakalı bir durum. Kadına ne benim 1 milyon liram mı var, 50 liram mı.. telefonu "hanımefendi müsait misiniz" diye aç, krediyi bile telefonla ayarlar, imza atmaya gidersin.
    2 -2 ... prifesor lepistes
  3. 3.
    hancının önünden çok yolcu geçtiği göz ardı edilmezse, ego sorunu kendiliğinden çözülür.
    ... monk of monkmountain
  4. 4.
    ne salak insanlar var şu sözlükte amk ya. olm ben yıllardır ticaretin içindeyim, binlerce müşterim, yüzlerce iş partnerim var. insanlarla nasıl konuşacağımı biliyorum, kimseye de köle muamelesi yaptığım yok. 10 tl’lik ürün için söven müşteriden özür dileyen adamım sizden mi öğrenecem yol yordamı amk ezikleri. Burada bahsedilen maaşlı çalışan bir sikiğin sikik ötesi egosu. Ego yapma işini yap.
    1 -2 ... nesgayfe
  5. 5.
    insanlarla nasıl konuşacağımı biliyorum demekle olmuyor demek ki bu işler. hakaretle, azarlamayla herşey elde edilemiyor demek ki. kim bilir ne yaptın da böyle davranılıyor sana? konuşmandan, hareketlerinden anlamıştır durumu bankaya bela etmeyim bunu demiştir belki. kurumu koruma olayı da diyebiliriz.
    ... turkiyedirgalatasaray
  6. 6.
    Ulan gören de türk milletini ingiliz asilzadesi zannedecek. Sabahtan akşama kadar 2500 tl’si için kafa siken emekli amcalarla uğraşıyorlar. Bela almayayım diye müşteri seçecek bankanın türkiye’den çekilmesi lazım, ben nelere şahit oluyorum şubelerde. Merhaba, kolay gelsin diyorum cevap verme gereği bile duymuyor. Asıl anasını siktiklerinde işini çatır çatır hallediyorlar tereciye tere satıyorsunuz siz de. 450 bin yerine 4500 yazsam beni savunurdunuz. Korkmayın la o kadar zengin değiliz, karı kız da üstümüze atlamıyor.
    -1 ... nesgayfe