bugün

şanslı öğrenci. büyük bir ihtimal, büyük bir yanlışlıkla hesabına o kadar yüksek bir meblağ yattığı için bu eylem rüya değilse öğrenci deliye döner. dönmeyi geç, deli olur. dellenir.
* aa annecigim sagolsun yollamis haftaligimi demesi büyük bir ihtimalldir. *

tanim: banka hesabinda 1 milyon ytle görüp büyük bir ihtimalle sasiran ögrencidir.
tanım: cok mutlu ve paralı olacak öğrencidir.

aklına gelen ilk şey evde çılgın bir parti yapmak olacaktır.

kira mı, harç mı, borçlar mı.. öderim hacı bi ara, kaçıyor muyuz? ayıp ediyorsun ama.

edit: bugun cok onemli bir şey öğrendim. değişik tanım yapmak için kasmak, hatta zincirleme sıfat katliamı yapmak sadece saflıkmış. Artık kısa cümleler kurmam gerektiğini bana sayın modlar göstermişlerdir. Hayat dersi olarak aldım ve tüylerim diken diken oldu. *
uykusunun en tatlı yerinde kalkan ve morali bozulan akabinde bir sigara yakacak olan öğrencidir.
"diğer 1 milyonuma n'oldu?" diye banka müdürünü azarlaması gereken öğrencidir.
edit büdüt: haa ytl'miş pardon.
(bkz: bütün içkiler benden)
aç tavuğun kendini darı ambarında görmesi olayıdır.
Önce sevinen sonra bu para benim başıma hayır getirmez en iyisi harcayıp kurtulayaım diyen panik içindeki ögrencidir...
halüsinasyon görmüştür. gözlerini ovuşturup bi daha bakmalıdır.
maliyenin tez zamanda başına üşüşüp "nerden buldun lan parayı" diyeceği öğrencidir. pastörize yumurta* işine bir miktar bağış yapması karşılığında belki vergi indirimine tabii tutulup kendisine göz yumulabilir.
bir zamanlar öğrenci olan kişidir...
o psikoloji ile dakikasında okulu unutup hayal alemine dalacak öğrenci modelidir.
(bkz: banka hesabinda 1 ytl goren ogrenci)
(bkz: sen burdaki herkese birer tane bira söyle o yeter)
okulu bırakıp parayı yemeye başlayacak olan öğrencidir. belli bir zaman sonra Nottingham Forest olacağı kesindir.
benim gibi birisi olduğu takdirde okulu mokulu bırakacak öğrencidir.
(bkz: 1 milyon ytl yoktur çok vodka vardır)
ya final yada vize dönemine denk gelmesi muhtemel olay.
tez zamanda iş hayatına atılarak zengin olacak olan öğrencidir.
final döneminde olması muhtemel öğrencidir. sakin kafayla görülecek rüya değildir çünkü.
dizlerinin bağı çözülecek olan öğrencidir.
ya da o anda mezun olmuştur.
hayal bile edilmesi vakit kaybıdır.
gözleri yuvalarından uğramak deyimini birfiil yaşayacak olan öğrencidir.
merkez bankasına gidip TLye çevirtmesi gerekir.