bugün

1 milyon TL daha kazanmak isterdiniz büyük ihtimalle.
Para asla kendisi olarak kalmaz.
ayrıca banka hesabında bu miktar olan bazı arkadaşlar DM'den beni yeşillendirebilir. bir ihale için konsorsiyuma ihtiyacım var nereden geleceği belli olmaz belki buradan da çıkar...
bırakın bu ihtiyaç sahiplerine dağıtırım hikayesini fakirler.ayak yapmayın boş boşuna. yok tabi sallarsınız öyle. hepsini bir şekilde kendiniz kullanırdınız.
(bkz: çatur çutur yerdim)
şu zor günlerde gerçek ihtiyaç sahibleriyle paylaşırdım. mülayimin de dediği gibi zamansız gelen paranın içine dışkılıyım.
ağzımı burnumu düzelttirip,arap ülkelerinden birine gidip,prens seviyesinde bir adamın aklını çelip 453463564.ci karısı olup mutlu mesut yaşarım.
Uludağ sözlükte 'banka hesabında 1 milyon TL olsa napardın' başlığına entry girerdim.
Ev yapar araba alır kalan paraya da tarla küçükbaş neyin alır köy hayatı yaşardım.
bu parayla çiklet bile alamazsın bakkaldan 1 mılyon nedır bu zamanda.
1milyon tl de para olsa bari.
Pavyona giderdim. Izmirli burcuyla çatır çutur yerdim.
2.3 milyonu gördü bu gözler
Gittim kuru fasulye pilav yedim.
Eylül ayini beklemeden izmire giderdim 1+0 veya 1+1 kendime kadar eşyalı daire satın alırdım bi de seat leon çözerdim motor ehliyetine yazılır bitince zevk için r25 alırdım Eylül’ün sonuna kadar kendime koyduğum hedefleri gerçekleştirme çabasına orada devam eder abesle muktebes adını verdiğim proje için çalışmalarımı sürdürdüm kalan zamanlarda dostlarımla buluşur takılır öyle gün içinde film falan izlerdim zaten öyle çok para yiyen biri değilim parayı faize falan koymaya gerek yok he bir de çok sıkılırsam çalışmaktan müzik yapardım 20k ya filan stüdyomu kurup oldschool rap yapardım eski fl bilgilerimi guncellerdim öyle işte iyi olurdu yani bi milyon da değil 70k dolayım olaydi iyiydi.
Hobilerime yoğunlaşır ev,araba falan alirdim ne yapicaksin ki başka?
Yükselen kurlara rağmen bir Range rover alırdım...
Bende var hicbirsey değişmiyor merak etmeyin.
gerçekten her şeyden önce listemdeki bütün kitapları alırdım.
an itibariyle 148 bin dolar bile yapmıyor. siz 1 milyon lirayı büyük para olarak mı görüyorsunuz?
Kafamdaki işi kurardım. Türkiye de büyüdükten sonra yurtdışına açılırdım . Bekleyen paralarla da kripto para alım satım yapardım.
bir durum. olsa, etse vs gibi şeyler zaman kaybı gibi geliyor bana. olmayacağına göre boşuna hayal kurmak istemiyorum. bana sağlığım lazım hep.
3 milyon tl nereye uçtu diye muhasebe müdürümü çağırtır hesap sorardım.
Bütün gün parayı izler, gurulanırdım.

Ne bileyim, ne diyeyim ki size.
la zokuk reno sümbül bile 150 bin tele olmuş şu gün

1 milyon tele değilde

10 milyon dolar oadı iyiydi derdin.
yokmuş gibi davranırdım. o paranın olduğunu kendim dahil birilerine söylersem 1 sene dayanmaz tükenir gider lan. 1 milyon lira para değil artık eskidendi o.
Daire al kiraya ver.
Barcelona’ya basardım.