bugün

sözlükte ilgili başlığa yorum yazarım ama formatı hiç dikkate almam bugüne bugün milyon tl'em var boru mu?
Olunca da bir bok olmuyor merak etmeyin.
sözlük açardım.
ciddi bir araştırmayla özel bir yatırım danışmanı bulup paramı katlardım.
100bin tlyi 200bin tl yapmak zorken, 1milyonu 2milyon yapmak çok kolaydır.
2 daire alır birini kiraya verirdim birinde de ben uyurdum.
Yani 1milyon TL olsa şuan uyuyor olurdum.
Barcelona’ya basardım.
Daire al kiraya ver.
yokmuş gibi davranırdım. o paranın olduğunu kendim dahil birilerine söylersem 1 sene dayanmaz tükenir gider lan. 1 milyon lira para değil artık eskidendi o.
la zokuk reno sümbül bile 150 bin tele olmuş şu gün

1 milyon tele değilde

10 milyon dolar oadı iyiydi derdin.
Bütün gün parayı izler, gurulanırdım.

Ne bileyim, ne diyeyim ki size.
3 milyon tl nereye uçtu diye muhasebe müdürümü çağırtır hesap sorardım.
bir durum. olsa, etse vs gibi şeyler zaman kaybı gibi geliyor bana. olmayacağına göre boşuna hayal kurmak istemiyorum. bana sağlığım lazım hep.
Kafamdaki işi kurardım. Türkiye de büyüdükten sonra yurtdışına açılırdım . Bekleyen paralarla da kripto para alım satım yapardım.
an itibariyle 148 bin dolar bile yapmıyor. siz 1 milyon lirayı büyük para olarak mı görüyorsunuz?
gerçekten her şeyden önce listemdeki bütün kitapları alırdım.
Bende var hicbirsey değişmiyor merak etmeyin.
Yükselen kurlara rağmen bir Range rover alırdım...
Hobilerime yoğunlaşır ev,araba falan alirdim ne yapicaksin ki başka?
Eylül ayini beklemeden izmire giderdim 1+0 veya 1+1 kendime kadar eşyalı daire satın alırdım bi de seat leon çözerdim motor ehliyetine yazılır bitince zevk için r25 alırdım Eylül’ün sonuna kadar kendime koyduğum hedefleri gerçekleştirme çabasına orada devam eder abesle muktebes adını verdiğim proje için çalışmalarımı sürdürdüm kalan zamanlarda dostlarımla buluşur takılır öyle gün içinde film falan izlerdim zaten öyle çok para yiyen biri değilim parayı faize falan koymaya gerek yok he bir de çok sıkılırsam çalışmaktan müzik yapardım 20k ya filan stüdyomu kurup oldschool rap yapardım eski fl bilgilerimi guncellerdim öyle işte iyi olurdu yani bi milyon da değil 70k dolayım olaydi iyiydi.
2.3 milyonu gördü bu gözler
Gittim kuru fasulye pilav yedim.
Pavyona giderdim. Izmirli burcuyla çatır çutur yerdim.
1milyon tl de para olsa bari.
bu parayla çiklet bile alamazsın bakkaldan 1 mılyon nedır bu zamanda.
Ev yapar araba alır kalan paraya da tarla küçükbaş neyin alır köy hayatı yaşardım.
Uludağ sözlükte 'banka hesabında 1 milyon TL olsa napardın' başlığına entry girerdim.