bugün

Güzel bir mahir ünsal eriş eseridir. Okunmalı, okutulmalı ve dağıtılmalıdır.
çaresiz erkek, sevildiği zaman umurunda bile olmayan ne çok ayrıntıyı hatırlıyor vakit terk edilmeyi vurunca, o ayrıntılardan kurmaya çalışıyor geri dönüşünü kadının. Oluyor mu? Olmuyor.
hemen her tür ve seviyeden kitap okurunu memnun edebilecek nitelik ve düzeyde, oldukça başarılı ve samimi sayılabicek bir öyküler toplamı.
mahir ünsal eriş'in iyi bir yazarlık kumaşı olduğunu gösteren ilk kitabı. sade ve akıcı bir üslubu var fakat uçucu bir üslup değil bu, gayet doyurucu. kitapta mutlaka eksiklikler var, lakin genç bir yazarın henüz ilk kitabında eksiklikler olması da gayet normal. mahir ünsal eriş edebiyat dünyasına hoş gelmiş.
bir mahir ünsal eriş kitabı. kendi çocukluğuna cımbızla toplanmış detaylarla bakan bir kitap.
Alt komşunun kızının uzaktan gelen kuzeniyle birlikte, Justin Bieber şarkılarıyla coşmasından kat ve kat iyidir.bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
geçen günlerde satışa çıkan, mahir ünsal eriş tarafından yazılan bir öykü kitabı.

iletişim sayfadan kitabın ilk öyküsünü yayınlamış. açtım, baktım, okudum. sade fakat o sadeliğin altında yatan çok doygun bir dil kullanılmış. olaya küçük bir çocuğun gözünden bakması da çok masumane bir hava katmış kitaba. ne de olsa bütün çocuklar masumdur.

http://www.iletisim.com.t...l%C4%B1yor-evde-1870.aspx