1. 1.
    son derece geri kalmış bir ülke olan bangladeş'in dünyaya açılan kapısı olan dakka Shahjalal Uluslararası Havaalanı'nın görüntüleridir.
    https://streamable.com/0p8w6

havaalanı lan orası, ne biçim bangladeş ya...yıllardır gelişemiyorsunuz bu yüzden.

şu görüntüyü gören yabancı yatırımcı bangladeş'e gelir mi?
    20 -14 ... tengir budun
  2. 2.
    Bence hoş olan görüntü.

insanlar özgürce dini inançlarını yerine getirmeli.

Edit: imamoğluna mazbatayı versinler ama ben dinime saygılı bir insanım, kendi dinime saygılı olduğu kadar diğer inançlarada saygım vardır.

Çölde, dağda, tarlada veya havaalanında namaz kılan insanlar ibadetlerini yapabilir tabii, bunun kimseye bir kötülüğü olmaz.
    11 -9 ... eski yesil kulluk
  3. 3.
    israiloğullarının zoruna giden görüntülerdir. Aynısını hahamlar yapsa "ayy ne kadar şirin görüntüler" dersiniz. Burası%99'u müslüman olan bir ülke. Rahatsızlık duyan ziktirolup gidebilir istediği yere.
    3 -11 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    kendini Müslüman olarak tanımlayan insanların, namaz kılan insan görüntüsünü utanılacak bir şey olarak paylaşması da enteresan.

nasıl bir dininiz var anlaması güç.
    1 -8 ... raduyev
  5. 5.
    halbuki totemin çevresinde döne döne şaman ayini yapsalardı yazar dünyanın en çağdaş gelişmiş hava alanı diye lanse edecekti.

demek ki bangladeş halkı safsatayı pek umursamıyor.
    2 -6 ... pitislarin hamcisi
  6. 6.
    (bkz: inanç düşmanlığı)
    (bkz: yabancı yatırımcının misyoner olmadığı gerçeği)
    (bkz: popüler kültür hizmetkarlığı)
    Tatava boş hikaye.
    2 -4 ... mosinnagant
  7. 7.
    ah havaalanında namaz kılmak ne güzelmiş, herkes özgürce dinsel inancını yerine getirmeliymiş, herkes herkesin inancına saygı duysunmuş filan falan...

açık söyleyeyim: ben kendimi müslüman olarak tanımlamıyorum.. arabın dinini terkedeli çok oldu..

şimdi o havaalanında namaz kılan kardeşlerin yanına gidip bunu söylesem ne olur biliyor musun? beni yere yatırıp boğazımı keserler.. eğer müslümansalar kesmek zorundalar.. çünkü sünni şeriatının dört fıkıh okuluna göre de müslümanken müslümanlıktan çıkan adamın cezası ölümdür...

merak ettim, bunu o içinde çiçekler açan, kelebekler uçuşan "demokrasi ve inanç özgürlüğü" güzellemelerinin neresine sokuşturacaksın...

herifin inancı islamdan çıkanın öldürülmesi.
    herifin inanç özgürlüğünü kullanması demek benim kafamın kesilmesi demek..

islamla demokrasiyi yanyana koymaya azmettiysen önce iki şeyi öğrenmen lazım
    -- islam nedir, nasıl çalışır?
    -- demokrasi nedir, nasıl çalışır?

amk koduğumun cahilleri...
    8 -3 ... arbutus unedo
  8. 8.
    Dinciliğin bokunu çıkarmaktır.
    Yalnız tengir yüzünden dayak yiyordum az daha.
    Mekandayım, videoyu açtım ezan okuyor. Herkes döndü bana bakıyor ters ters amk.
    3 -1 ... alkolik oldum
  9. 9.
    istanbul havalimanı'nda 33 tane mescit, bir tane de cami bulunuyor.

Şimdi anladınız mı?

(bkz: istanbul havalimanı nda namaz kılan güruh)
    1 -1 ... rimi rimi ley
  10. 10.
    populist bir yaklaşım.
    ... paganviodio